Avslutad | Klockor – Lördag 2 augusti 2003
OMEGA, Genève, cal 565, serie nr. 26429791, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, bucklor, läderband, ca 1969.
Klockor Zodiac
ZODIAC, herrur, vitmetall, automatisk, mineralglas, datum, läderband, oanvänd, ca 1970.
Klockor Zodiac
ZODIAC, SST 36000, herrur, vitmetall, automatisk, mineralglas, dag, datum, läderband, oanvänd, ca 1970.
Klockor Enicar
ENICAR, MRO Star Jewels, herrur, gulmetall, automatisk, plexiglas, datum, läderband, oanvänd, ca 1970.
Klockor Enicar
ENICAR, MRO Star Jewels, herrur, vitmetall, automatisk, plexiglas, datum, plastband, oanvänd, ca 1970.
Klockor Edox
EDOX, Delfin, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, konstläderband, oanvänd, ca 1973.
Klockor Enicar
ENICAR, Star Jewels, herrur, gulmetall, manuell, plexiglas, datum, läderband, oanvänd, ca 1968.
Klockor Nilax
NILAX, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, konstläderband, oanvänd, ca 1967, box.
Klockor Enicar
ENICAR, MRO, damur, vitmetall, automatisk, plexiglas, datum, läderband, oanvänd, ca 1970.
Klockor Sjöö Sandström
SJÖÖ & SANDSTRÖM, Serie 1, herrur, No 618, stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk, läderband, ca 1995, box.
ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Ref nr. 6517, serie nr. 1602615, damur, 18K vitguld, automatisk, plexiglas, datum, Presidentlänk (sliten), servad februari 2003, ca 1966, box.
OMEGA, Constellation, cal 561, Ref nr. 168004/14SC, serie nr. 20932872, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, ca 1964, länk 18K guld, längd 189-196 mm.
ZENITH, herrur, cal 2542, 18K guld, manuell, plexiglas, skadad urtavla, sekundvisare saknas, 1960-tal, metallänk ej original.
ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Ref nr. 16018, herrur, 18K guld, automatisk, safirglas, datum, Jubileelänk, cert, juli 1986, box.
OMEGA, Comstellation, Ref nr. 1512.40.00, serie nr. 57920476, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, integrerad länk, viklås, cert, augusti 2002, box.