Avslutad | Klassiska – Lördag 28 juni 2003
Klubbad för
HÄNGE, 2 BROSCHER hänge silver med onyx och markasiter, 1 brosch 14K med safir, 1 brosch silver med markasiter.
PAGODARING, 14K guld & silver (testat), äkta färgstenar och vita safirer (en saknas), stl 17 3/4+, vikt 11,3 g.
Silver Kaffeservis
KAFFE/TESERVIS, silver 4 delar, engelska stämplar London 1860-tal-tal vikt 2987 g.