401 - 420 av 496
1...202122...25 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 7 juni 2003

Klubbad för

6 matskedar äkta silver sent 1800-tal

850 kr

Utrop: 800 kr

3 picklesgafflar, 1 sardingaffel okänd modell äkta silver

200 kr

Utrop: 225 kr

1 collier bismarck 42 cm, 1 ring med mönster strl 18,5, 1 par örringar (buckliga) 18k. Vikt 12,6g

Utrop: 1 000 kr

1 tårtspade, 6 kaffeskedar Princess äkta silver

Utrop: 650 kr

6 bordsskedar okänd modell med gravyr äkta silver

400 kr

Utrop: 600 kr

14 kaffeskedar okänd modell med gravyr äkta silver

500 kr

Utrop: 700 kr

15 moccaskedar okänd modell med gravyr äkta silver

400 kr

Utrop: 500 kr

9 matskedar okänd modell med gravyr äkta silver

750 kr

Utrop: 800 kr

6 st moccaskedar med emalj äkta silver 930/1000, England i etui

375 kr

Utrop: 400 kr

3 kaffeskedar Rosenholm äkta silver

Utrop: 150 kr

1 par örhängen med vita stenar 18k. Vikt 1,2g

Utrop: 175 kr

1 collier i äkta silver "Scoop" 38cm. Vikt 15,2g

200 kr

Utrop: 150 kr

1 collier oxiderat silver "Scoop" 38cm, 1 kedja tvinnad äkta silver, 1 armband med platta graverad oäkta metall

Utrop: 125 kr

3 bordsgafflar, 3 bordsknivar Rosenholm graverade äkta silver

700 kr

Utrop: 600 kr

2 bägare hamrade i äkta silver h:5,5cm Löfman år 1969. Vikt 81,9g

Utrop: 750 kr

2 manchettknappar i förgyllt silver (bucklig i fästet). Vikt 19,89g

75 kr

Utrop: 150 kr

1 kedja fantasi 50cm 18k. Vikt 4,9g

Utrop: 400 kr

1 mynt äkta silver Australien Sydney 2000, 5 dollars

250 kr

Utrop: 100 kr