Avslutad | Klockor – Lördag 3 maj 2003
Klubbad för
Klockor Edox
EDOX, Delfin, herrur, gulmetall, automatisk, plexiglas, datum, läderband, oanvänd, ca 1970.
Klockor Edox
EDOX, Delfin, herrur, stål, quartz, mineralglas, datum, originallänk, oanvänd, ca 1980.
LONGINES, serie nr. 7862079, damur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, ca 1949.
MORMORSUR, 18K guld, ankarur, ca 1910, skadad urtavla, gravyr, bucklor, timvisare defekt.
CERTINA, Mayfair, damur, doublé, automatisk, plexiglas, datum, 1970-tal, metallänk ej original.