321 - 340 av 430
1...161718...22 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 1 mars 2003

Klubbad för

Klockor Gucci

GUCCI, Ref nr. 2305L, damur, stål, quartz, safirglas, integrerad länk.

Utrop: 4 200 kr

SEIKO, kronograf, herrur, quartz, stål/doublé, hardlexglas, datum, alarm, originallänk stål/doublé.

Utrop: 600 kr

BREITLING, Ref nr. A35312, serie nr. 198719, flyback, kronograf, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, pilotlänk, MARKNADSVÄRDE: 23.000 kr.

Utrop: 20 000 kr

TISSOT, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, integrerad länk, viklås.

Utrop: 1 800 kr

OMEGA, Speedmaster, Ref nr. 3513.50.00, serie nr. 57844974, kronograf, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk.

8 200 kr

Utrop: 8 700 kr

FICKUR, Spindelur, ytterboett i emalj, vitmetall, glas saknas, ask.

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

OMEGA, Seamaster, damur, guld på stål, manuell, plexiglas, krona + axel saknas, x-länk 18K guld, längd mm, läderband, totalvikt 29,7 g, 1950-tal.

Utrop: 2 600 kr

TAVANNES, fickur, ankarur, savonett, skadad urtavla, 14K guld.

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

ZENITH, fickur, silver.

700 kr

Utrop: 400 kr

FICKUR, spindelrur, vitmetall, målad urtavla, skadade siffror, ytterboett i emalj.

3 500 kr

Utrop: 4 000 kr

CERTINA, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, 1960-tal, metallänk ej original, box.

Utrop: 600 kr

Klockor Roamer

ROAMER, Searock, damur, doublé, manuell, plexiglas, metallänk ej original.

Utrop: 300 kr

OMEGA, Genéve, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, metallänk ej original, 1970-tal.

600 kr

Utrop: 700 kr

CERTINA, New Art, herrur, guld på stål, manuell, plexiglas, datum, läderband, 1960-tal.

Utrop: 700 kr

OMEGA, Seamaster De Ville, herrur, cal. 601, serie nr. 29210033, guld på stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1970.

CERTINA, herrur, 14K guld, manuell, plexiglas, gravyr, läderband, ca 1974.

Utrop: 1 400 kr

LAPPONIA, damur, silver, quartz, mineralglas, integrerad länk, ca 1990.

Utrop: 2 200 kr

IWC, fickur, ankarur, 14K guld, verk nr. 830204, 1930-tal.

5 000 kr

Utrop: 5 500 kr

TAG HEUER, S/el, Ref nr. S94.013, serie nr. E58288, midsize, doublé, quartz, safirglas, datum, integrerad länk, box.

Utrop: 5 300 kr

CARTIER, Tank, damur, förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband, MARKNADSVÄRDE : 4.000 kr.

Utrop: 3 300 kr