181 - 200 av 384
1...91011...20 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 18 januari 2003

Klubbad för

12 Kaffeskedar i silver GAB

Utrop: 750 kr

2 Servettringar i silver (med gravyr), 1 Gaffel Olga i silver

225 kr

Utrop: 250 kr

7 matskedar i silver år 1826-1834

750 kr

Utrop: 900 kr

2 Silverringar moment 23 med immitationspärlor och CZ

750 kr

Utrop: 500 kr

Ring och 1 armband med gröna syntetstenar

650 kr

Utrop: 500 kr

2 Ringar varav 1 KUMKUM

650 kr

Utrop: 700 kr

2 Silverringar med syntetstenar

Utrop: 300 kr

24 dessertgafflar i silver

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

1 Silvervas år 1911 18,5cm (små bucklor)

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

1 par ströskedar i silver Möllenborg år 1895

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Herrarmbandsur Vacheron & constantin 18k manuell (liten skada i urtavlan)

1 Armband x-länk 18k 18 cm. Vikt 54,2g

3 600 kr

Utrop: 4 400 kr

1 Damarmbandsur Must de Cartier tank med cert (batteribyte krävs) x-länk armband 18k. Vikt 48g

3 200 kr

Utrop: 3 400 kr

1 Fickur med dubbelboett (savonette) IWC 14k med liten sekundvisare och doublékedja

7 200 kr

Utrop: 6 500 kr

6 Armband 14+18k, 1 armring, 1 hänge (skador). Vikt 82,6g

Utrop: 5 700 kr

1 Ring med dia. ca 0,25ct W SI stl 18,5 18k. Vikt 7,8g

Utrop: 2 500 kr

1 Pusselring med 2 diam tot 0,14ct 18k stl. 21,5. Vikt 16,8g

Utrop: 2 500 kr