1 Kamera ( Olympus om-2 ) 4 obj. 1 el-blixt i väska
Utrop: 500 kr
1 Etsning ( Elin) sign. Zorn.
Utrop: 6 000 kr
1 Herrarmbandsur Omega Constellation / Guld Stål / Halvstav ( Band def. )
1 Armband 1 Hängsmycke 2 Örhängen 21k. Vikt 35,5g
Utrop: 3 500 kr
1 Ring 18k 17,5 mm.. Vikt 4g
Utrop: 300 kr
1 Ring 18k 17 mm.. Vikt 3g
2 Halskedjor 18k skad. 1 berl.. Vikt 5g
Utrop: 350 kr
1 Armband 18k med berlocker. Vikt 15g
Utrop: 1 200 kr
1 armband 18k bism. 22,5 cm. Vikt 22,5g
Utrop: 2 000 kr
1 Herrarmbandsur Rolex D D 18k med dia ( ej orginal ) i box
Utrop: 80 000 kr
1 ring 18k,. Vikt 4,5g
Utrop: 325 kr
UTGÅR
1 Ring c:a 22 k 19 mm.. Vikt 6g
Utrop: 550 kr
1 Ring c:a 22 k 19 mm.. Vikt 5,5g
26 Delar Matsilver , Chippendale
Utrop: 3 000 kr
1 Bägare , silver
Utrop: 250 kr
1 Guldmynt 20 dollar. Vikt 33,29g
Utrop: 2 750 kr
1 Ring 18k 21,5 mm.. Vikt 50g
Utrop: 4 000 kr
Lördag 21 dec 2002
Förfallna panter / SKAPA Likvida medel
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm