61 - 80 av 233
1...345...12 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Lördag 21 december 2002

Klubbad för

Pantvaror Video

1 Kamera ( Olympus om-2 ) 4 obj. 1 el-blixt i väska

1 100 kr

Utrop: 500 kr

1 Etsning ( Elin) sign. Zorn.

4 700 kr

Utrop: 6 000 kr

1 Herrarmbandsur Omega Constellation / Guld Stål / Halvstav ( Band def. )

3 525 kr

Utrop: 6 000 kr

1 Armband 1 Hängsmycke 2 Örhängen 21k. Vikt 35,5g

2 300 kr

Utrop: 3 500 kr

1 Ring 18k 17,5 mm.. Vikt 4g

425 kr

Utrop: 300 kr

1 Ring 18k 17 mm.. Vikt 3g

200 kr

Utrop: 300 kr

2 Halskedjor 18k skad. 1 berl.. Vikt 5g

275 kr

Utrop: 350 kr

1 Armband 18k med berlocker. Vikt 15g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

1 armband 18k bism. 22,5 cm. Vikt 22,5g

1 300 kr

Utrop: 2 000 kr

1 Herrarmbandsur Rolex D D 18k med dia ( ej orginal ) i box

65 000 kr

Utrop: 80 000 kr

1 ring 18k,. Vikt 4,5g

225 kr

Utrop: 325 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Ring c:a 22 k 19 mm.. Vikt 6g

375 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Ring c:a 22 k 19 mm.. Vikt 5,5g

425 kr

Utrop: 500 kr

26 Delar Matsilver , Chippendale

2 000 kr

Utrop: 3 000 kr

1 Bägare , silver

325 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Guldmynt 20 dollar. Vikt 33,29g

4 100 kr

Utrop: 2 750 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Ring 18k 21,5 mm.. Vikt 50g

3 250 kr

Utrop: 4 000 kr