401 - 420 av 439
1...202122 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 4 december 2002

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

1 Samekniv (ingen signatur)

800 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 st DVD-filmer med svensk text (Titlar:Livvakterna, Evolution)

150 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 kristall-karaff Orrrefors

550 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

24 delar matbestick stål i kartong

300 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 vas/skulptur Kosta Boda K. Engman (80200)

700 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Mobiltelefon Ericsson T65 sn: 350316-71-134808-2-02 i kartong med laddare

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 schackspel, pjäser Svenskt Tenn, bräde ej original

2 400 kr

Utrop: 2 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kristallpjäs Kosta Boda M Backström 90031

Utrop: 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Glas Kosta Boda Ulrica Hydman

350 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 ljusstakar norskt tenn (1 ngt. bucklig)

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

12 Mattallrikar Rörstrand Vikingar design:S ÖhlŠn

Utrop: 800 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kristallpjäs Kosta Boda M.Backström

900 kr

Utrop: 800 kr

7 armringar minst 21k. Vikt 102g

1 collier 1 armband 1 par örhängen 18k. Vikt 100,9g

1 collier med röda stenar 1 par örhängen med röda stenar 18k. Vikt 50,6g

1 damur 18k (oäkta märke). Vikt 69,59g

1 Breitling chronomat guldreiders B13050.1/220499 med Utc B611.72/0277 pilotlänk stål/guld

Pantvaror Mynt

2 litografier av Bengt Lindström 126/400 samt 134/400 i ramar

1 200 kr

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

3 etsningar Evert Lundquist (5/50, 10/50, 12/50)oramade 1 lito Björn Selder trasig 1 affisch Evert Lundquist

2 000 kr

Utrop: 1 300 kr