321 - 340 av 439
1...161718...22 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 4 december 2002

Klubbad för

1 Blixt Metz 45 CT-1 sn:155315

Utrop: 800 kr

1 nikkor 135mm 1:2,8 sn:874575

Utrop: 1 200 kr

1 AF Nikkor 35-70mm 1:3,3-4,5 sn:3261362

375 kr

Utrop: 500 kr

1 Nikkor 24mm 1:2,8 sn:666423

Utrop: 2 000 kr

1 metallväska

225 kr

Utrop: 400 kr

1 Armbandsur Geneva 14k med länk 14k quartz bruttovikt 43,6gr (urtavla skadad). Vikt 43,6g

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

1 Armbandsur Certina stål manuell med läderband (50-tal)sn:1540276

400 kr

Utrop: 350 kr

1 Trasigt fickur (inget namn) 18k i 2 boetter

800 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Armbandsur stål Movado manuell med läderband

Utrop: 1 400 kr

1 Herrarmbandsur Omega Seamaster Automatic med flexband.

1 100 kr

Utrop: 700 kr

1 herrur Tissot 18k mekanisk graverad bakboett doublélänk

850 kr

Utrop: 900 kr

1 Rolex submariner ref.16613 stål/guld oysterlänk blå tavla sn:K109877 i box med cert.

Utrop: 42 000 kr

1 klockkedja 18k. Vikt 7,3g

Utrop: 600 kr

1 hängur Omega 14k graverad boett

1 000 kr

Utrop: 400 kr

1 Damur Omega manuell 18k x-länksarmband 18kca 16,5cm. Vikt 21,1g

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Video

1 tvärflöjt Yamaha 211SII sn.318660 i fodral(några små bucklor)

900 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Video

1 tvärflöjt W.T Armstrong sn:105 37 20006 i fodral

Utrop: 950 kr

Pantvaror Video

1 Marshalltopp jcm 900 serie nr y26727

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Video

1 Tvärflöjt Philipp Hammig serie nr 70-5680 i låda

Utrop: 900 kr