201 - 220 av 423
1...101112...22 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Lördag 23 november 2002

Klubbad för

1 Herrarmbandsur Marshal bic 100m safirglas, kvarts

Utrop: 300 kr

1 Damarmbandsur Monitor 14k med diam. ca 0,04ct med band i 18k, vg manuell. Vikt 19g

Utrop: 2 500 kr

1 Brosch med camé, 1 ring med camé stl. 17,5 18k. Vikt 11g

1 000 kr

Utrop: 750 kr

1 Armband pansar med säk.kedja 18k. Vikt 4g

250 kr

Utrop: 300 kr

1 Herrarmbandsur i stål Salming kronograf, kvarts (repigt glas)

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

1 Armbandsur Raymond Weil doublé, kvadratisk med svart urtavla samt läderband

900 kr

Utrop: 1 100 kr

1 Herrarmbandsur Omega Constellation kronograf bic kvarts med läderband

4 100 kr

Utrop: 4 800 kr

1 Herrarmbandsur Precy kronograf manuell 18k med läderband och plexiglas ca 1950-tal

Utrop: 6 000 kr

1 Herrarmbandsur Citizen stål med läderband automatic, 1 Herrarmbandsur Tissot i stål automatic med läderband (glapp i uppdraget)

Utrop: 750 kr

Pantvaror Video

1 Akustisk gitarr Alvarez mod 5072 stålsträngar signerad av "Slash", utan fodral

2 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Video

1 Austisk Gitarr Santa Cruz mod. D1672M (Richard Hoover) USA California med etui

9 000 kr

Utrop: 12 000 kr

Pantvaror Video

1 Akustisk Gitarr Georg Lowden Mod. S5M handcrafted med etui

Utrop: 12 000 kr

Pantvaror Video

1 Elgitarr Gibson ES-175D sunburst i mint cond. år 1962 med etui

23 000 kr

Utrop: 30 000 kr

Pantvaror Video

1 Knappdragspel Joles med etui

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Video

1 Cittra med knappfunktion

500 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Video

1 Keyboard Roland XP-30 med sladd.

Utrop: 6 000 kr