381 - 400 av 401
1...192021 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 9 oktober 2002

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

1 porslinsvas svart/guld tillverkad i Grekland

200 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 herrarmbandsur Y. Lansac kronograf stål (batteribyte krävs, sprint saknas i spännet)

350 kr

Utrop: 175 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 vas Orrefors design: Bertil Vallien ca 17cm

Utrop: 350 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 tändare i mässing Zippo (fungerar ej)

75 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 tekanna i rostfritt stål Alessi med plastdetaljter

750 kr

Utrop: 850 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 traktörpanna i koppar Nils-Johan 21cm i diameter

350 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 handdator, handspring visoredge med palm os, laddare, dockningstation cd, 1 spel i kartong

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 soppterrin, 1 tekanna, 1 kaffekanna och 1 gräddsnipa i modell "Swedish Grace" Rörstrand design. Louise Adelborg

Utrop: 2 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 mobiltelefon Nokia 6210 #449214205037340 med laddare

800 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Mynt

1 järnset Callaway Big Bertha Stealhead X14 järn 3-SW (grafitskaft)

4 000 kr

Utrop: 5 300 kr

Pantvaror Mynt

1 driver Big Bertha hawkeye grafitskaft 9 grader

Utrop: 1 900 kr

Pantvaror Mynt

1 Callaway Stealhead 3 grafit skaft

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Mynt

1 Callaway Stealhead 5 grafitskaft

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Mynt

1 Callaway Stealhead 7 grafitskaft

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Mynt

1 putter Titleist Scotty Cameron Newport

800 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Mynt

1 bag Callaway (för vagn eller caddie, förresten hål i huvan också)

Utrop: 650 kr

Pantvaror Mynt

1 skepparljusstake i mässing

150 kr

Utrop: 225 kr

Pantvaror Mynt

1 liten nattljusstake i mässing

75 kr

Utrop: 100 kr

Pantvaror Mynt

1 stor nattljusstake i mässing

150 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Mynt

1 fat i keramik "Kivande fåglar" signerad Tom

Utrop: 175 kr