261 - 280 av 740
1...131415...37 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 7 december 2002

Klubbad för

DROTT, fickur, vitmetall, mekanisk, kronograf.

475 kr

Utrop: 600 kr

CONDOR, fickur, savonett, ankarur, 14K guld, läderpåse, 1930-tal.

Utrop: 2 900 kr

AVIA, fickur, vitmetall, mekanisk.

Utrop: 500 kr

FICKUR, ankarur, silver, bucklor, ca 1910.

Utrop: 500 kr

FICKUR, 44 mm, ankarur, silver, ca 1900.

Utrop: 500 kr

FICKUR, 14K guld, ankarur, bucklor, gravyr, 1930-tal.

Utrop: 1 100 kr

OMEGA, "Karl Bolin Klintehamn", fickur, ankarur, silver, skadad urtavla, ca 1920.

Utrop: 600 kr

FICKUR, ankarur, silver, skadad urtavla, ca 1920.

Utrop: 500 kr

Utrop: 450 kr

FAVORIT, fickur, ankarur, silver, 1930-tal.

Utrop: 500 kr

VIKING, mormorsur, ankarur, silver, ca 1920.

Utrop: 350 kr

BORE, fickur, ankarur, silver, bucklor, ca 1930.

Utrop: 500 kr

ZENITH, fickur, ankarur, silver, hårspricka, ca 1920.

Utrop: 600 kr

ZENITH, fickur, ankarur, silver, ca 1920, kedja vitmetall.

500 kr

Utrop: 600 kr

LONGINES, fickur, ankarur, silver, gravyr, ca 1929.

500 kr

Utrop: 600 kr

OMEGA, Seamaster, Ref nr. 2231.80.00, serie nr. 60422568, herrur, titan, automatisk, safirglas, datum, heliumventil, originallänk, cert, maj 2001, box.

14 500 kr

Utrop: 15 500 kr

TISSOT, Visodate, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, läderband, 1970-tal.

IWC, fickur, ankarur, 14K guld, 1930-tal, kedja 18K guld, vikt 7 g, box.

Utrop: 5 200 kr

TISSOT, Stylist, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, läderband, box.

Utrop: 1 600 kr

ROLEX, Oyster Perpetual, Date, Ref nr. 6516, serie nr. 1943381, damur, stål, automatisk, plexiglas, datum, oysterlänk, ca 1966.

Utrop: 12 000 kr