Avslutad | Klockor – Lördag 7 september 2002
IWC, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, skadad urtavla, bucklor, gravyr, ca 1927, metallänk ej original.
OMEGA, herrur, cal R178, serie nr. 10610446, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, ca 1947.
Klockor Sector
SECTOR, 203, herrur, stål, quartz, datum, originallänk, oanvänd, bruksanvisning, box.
Klockor Sector
SECTOR, 450, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, oanvänd, bruksanvisning, box.
Klockor Sector
SECTOR, 450, kronograf, damur, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, oanvänd, bruksanvisning, box.
Klockor Sector
SECTOR, SNL 550, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, oanvänd, bruksanvisning, box.
Klockor Sector
Klockor Sector
SECTOR, SNL 750, damur, stål, quartz, safirglas, datum, integrerad länk, oanvänd, bruksanvisning, box.
Klockor Sector
Klockor Sector
SECTOR, 550, kronograf, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, originallänk, oanvänd.
CARTIER, "21", herrur, bicolour, quartz, safirglas, integrerad länk, oanvänd, cert, juni 1999, box.
FICKUR, cylinderur, silver, sekundvisare saknas, skadad urtavla, nyckel, 1880-tal, kedja metall, box.
Klockor Vacheron Constantin
VACHERON CONSTANTIN, savonett, serie nr. 383199, ankarur, 18K guld, gravyr, kedja 18K guld.
EWECO, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, ca 1970, metallänk ej original.
TAG HEUER, 2000 Classic, Ref nr. CK2112.BA0330, serie nr. BV6538, kronograf, herrur, automatisk, safirglas, datum, originallänk, oanvänd, box.
TAG HEUER, 2000 Classic, Ref nr. CK2110.BA0330, serie nr. BD1444, kronograf, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk, oanvänd, box.