41 - 60 av 465
1234...24 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 7 september 2002

Klubbad för

POLJOT, Basilika, kronograf, herrur, stål, manuell, mineralglas, datum, läderband, oanvänd, box.

Utrop: 2 600 kr

POLJOT, kronograf, herrur, doublé, manuell, mineralglas, datum, läderband, oanvänd, box.

Utrop: 2 800 kr

LITET HERRUR, 14K guld, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband.

500 kr

Utrop: 600 kr

Klockor Atlantic

ATLANTIC, Chronometre, herrur, guld på stål, manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1960.

Utrop: 900 kr

Klockor Alpina

ALPINA, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, ca 1950.

Utrop: 300 kr

CITY, Bravur, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, 1940-tal.

Utrop: 300 kr

Klockor Nilax

NILAX, blindur, vitmetall, manuell, plexiglas, metallänk ej original.

Utrop: 400 kr

Klockor Alpina

ALPINA, herrur, 28 mm, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, ca 1940, läderband.

Utrop: 400 kr

CERTINA, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, läderband, 1950-tal.

Utrop: 300 kr

Klockor Bordsur

3 ST. RESEVÄCKARUR, metall/läder, mekaniska.

Utrop: 600 kr

Klocktillbehör Breitling

ROULEAUXLÄNK, till Breitling herrur, 20 mm, stål / guld, längd 157 mm.

Utrop: 4 200 kr

OMEGA, fickur, ankarur, savonett, 14K guld, bucklor, gravyr, ca 1929.

3 200 kr

Utrop: 2 900 kr

Klockor Elgin

ELGIN, fickur, ankarur, savonett, doublé, monogram, ca 1912.

Utrop: 900 kr

Klockor Elgin

ELGIN, fickur, ankarur, savonett, doublé, ca 1901.

800 kr

Utrop: 900 kr

FICKUR, ankarur, 18K guld, savonett, bucklor, ca 1920, kedja 18K guld, längd 250 mm.

5 200 kr

Utrop: 4 900 kr

FICKUR, ankarur, 14K guld, savonett, gravyr, ca 1929.

Utrop: 2 700 kr

FICKUR, ankarur, 14K guld, savonett, bucklor, ca 1920.

Utrop: 2 700 kr

FICKUR, ankarur, 14K guld, 1930-tal.

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

FICKUR, ankarur, 14K guld, bucklor, ca 1900.

Utrop: 1 100 kr

FICKUR, ankarur, 14K guld, skadad urtavla, bucklor, gravyr, ca 1900, kedja metall.

Utrop: 1 100 kr