221 - 240 av 465
1...111213...24 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 7 september 2002

Klubbad för

Klockor Edox

EDOX, Delfin, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, plastband, oanvänd, ca 1969.

Utrop: 450 kr

Klockor Edox

EDOX, Delfin, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, plastband, oanvänd, ca 1968.

Utrop: 450 kr

Klocktillbehör Certina

FÖRVARINGSBOX, Certina, med plats för ca 40 st. klockor.

700 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Eterna

ETERNA, Porsche Design, Ref nr. 6500.12.41, kronograf, herrur, titan PVD, automatisk safirglas, dag, datum, integrerad länk, numrerad upplaga Nr 728/1999, cert, augusti 2000, box.

Utrop: 14 000 kr

Klocktillbehör Rolex

BOX, till Rolex armbandsur, 1970-tal, oanvänd.

550 kr

Utrop: 600 kr

Klocktillbehör Omega

BOX, till Omega armbandsur.

300 kr

Utrop: 400 kr

Klockor Bordsur

BAYARD, "Pinocchio", väckarur, metall, manuell, fransk, 1964, + figur.

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Klockor Bordsur

BAYARD, "Snövit och de sju dvärgarna", väckarur, metall, manuell, fransk, 1964.

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Klockor Mido

MIDO, Multifort, herrur, 28 mm, stål, manuell, plexiglas (löst), liten sekundvisare, läderband, 1940-tal.

Utrop: 450 kr

PROJEKTORKLOCKA i pennformat, plast, quartz, lampa, bruksanvisning.

300 kr

Utrop: 350 kr

OMEGA, Sensor, cal 1640, herrur, stål, quartz, digital, läderband, bruksanvisning, ca 1980.

Utrop: 2 400 kr

Klockor Bordsur

BORDSUR, vitmetall, manuell, går ej, larmvisare saknas, 1950-tal.

200 kr

Utrop: 350 kr

Klockor Cyma

CYMA, bordsur, vitmetall, manuell, 8-dagars, går ej, 1950-tal.

150 kr

Utrop: 350 kr

Klocktillbehör Rolex

BOX, till Rolex damur, läder, begagnad.

400 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Bordsur

RHYTHM, väckarur, plast, manuell, 1970-tal.

250 kr

Utrop: 350 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Irony, herrur, stål, quartz, plexiglas, läderband, ca 1993, box.

250 kr

Utrop: 300 kr

JAEGER-LE COULTRE, Ref. 5000 42, Serie nr. 1512106, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, läderband, originalspänne, servad maj 2001.

Utrop: 9 000 kr

Klocktillbehör Tissot

BOX, till Tissot armbandsur, plast.

Utrop: 150 kr

LORD KING, reseväckarur, metall / plast, manuell, världstidvisning.

Utrop: 400 kr

Klocktillbehör Verktyg

VERKHÅLLARE, metall.