Avslutad | Klockor – Lördag 7 september 2002
Klubbad för
Klockor Eterna
ETERNA, Porsche Design, Ref nr. 6500.12.41, kronograf, herrur, titan PVD, automatisk safirglas, dag, datum, integrerad länk, numrerad upplaga Nr 728/1999, cert, augusti 2000, box.
Klockor Mido
MIDO, Multifort, herrur, 28 mm, stål, manuell, plexiglas (löst), liten sekundvisare, läderband, 1940-tal.
OMEGA, Sensor, cal 1640, herrur, stål, quartz, digital, läderband, bruksanvisning, ca 1980.
JAEGER-LE COULTRE, Ref. 5000 42, Serie nr. 1512106, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, läderband, originalspänne, servad maj 2001.