Avslutad | Klockor – Lördag 3 augusti 2002
ROLEX, Oysterdate Precision, Ref nr. 6694, serie nr. 3352154, cal 1225, herrur, stål, manuell, plexiglas, oysterlänk, x-tra urtavla, ca 1972.
ROLEX, Oyster Perpetual Datejust, Ref nr. 16014, serie nr. 7541062, herrur, stål, vitguldsring, automatisk, plexiglas, datum, jubileelänk, x-tra urtavla, ca 1983.
ROLEX, Oyster Perpetual Datejust, Ref nr. 16013, serie nr. R205453, herrur, stål/guld, automatisk, plexiglas, briljanturtavla, jubileelänk, ca 1988.
ROLEX, Oyster Perpetual Datejust, Ref nr. 16013, serie nr. 9838818, herrur, stål/guld, automatisk, plexiglas, briljanturtavla, datum, jubileelänk, ca 1987.
ROLEX, Oyster Perpetual Datejust, Ref nr. 16013, serie nr. 6052039, herrur, stål/guld, automatisk, plexiglas, jubileelänk, ca 1980.
CARTIER, VLC, nr. 18 053376, damur, förgyllt silver, quartz, mineralglas, läderband.
OMEGA, Constellation, herrur, stål, quartz, safirglas, datum, 1 "klo" saknas, integrerad länk.
CERTINA, damur, 18K guld, manuell, safirglas, länk 18K guld, längd 159-163 mm, 1960-tal.
Klockor Raymond Weil
RAYMOND WEIL, Parsifal, Ref nr. 7230, serie nr. B382041, kronograf, herrur, automatisk, safirglas, datum, originallänk, bruksanvisning, box.
Klockor Hublot
HUBLOT, damur, Ref nr. 1391.1, serie nr. 280820, stål, quartz, safirglas, datum, gummiband, viklås, cert, juni 1997, box.
OMEGA, Seamaster GMT, Ref nr. 2538.20.00, serie nr. 80136786, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk, cert, april 2002, box.