381 - 400 av 452
1...192021...23 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 5 oktober 2002

Klubbad för

OMEGA, Officer, cal. 26.5 T3, serie nr. 9469187, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, ca 1950, perlonband.

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

TISSOT, herrur, doublé, manuell, plexiglas, går ej, läderband, 1970-tal.

150 kr

Utrop: 300 kr

JUWEL, damur, doublé, manuell, plexiglas, läderband, 1970-tal.

150 kr

Utrop: 250 kr

OMEGA, Genève, damur, manuell, plexiglas, integrerad länk (ej original), längd 168-173 mm, 1960-tal.

1 900 kr

Utrop: 2 900 kr

MUNDUS, kronograf, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, skadad urtavla, bucklor, läderband, 1950-tal.

Utrop: 2 500 kr

GÜBELIN, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, skadad urtavla, integrerad länk, längd 161-165 mm, box.

Utrop: 4 300 kr

RUBINSTAR, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, ca 1968, länk 18K guld, längd 200 mm, totalvikt ca 88.9 g.

Utrop: 7 000 kr

OMEGA, Constellation, cal 564, serie nr. 27266893, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, skadad urtavla, ca 1967.

3 000 kr

Utrop: 2 900 kr

OMEGA, Seamaster, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, 1960-tal.

1 900 kr

Utrop: 1 900 kr

GENEVA, Sport, herrur, vitmetall, automatisk, plexiglas, datum, läderband, ca 1970.

Utrop: 700 kr

Klockor Gucci

GUCCI, herrur, doublé, quartz, mineralglas, läderband, oanvänd, box.

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

Klockor Gucci

GUCCI, Ref nr. 5300M, herrur, doublé, quartz, mineralglas, pärlemorurtavla, läderband, ca 1990, oanvänd, box.

Utrop: 1 900 kr

Klockor Svalan

SVALAN, damur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, 1940-tal, metallänk ej original.

Utrop: 200 kr

Klockor Enicar

ENICAR, Sherpa, herrur, stål, manuell, plexiglas, ca 1959.

Utrop: 400 kr

VIKING-SPORT, Spirofix, herrur, guld på stål, manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, ca 1959.

Utrop: 800 kr

REVUE-SPORT, herrur, 27 mm, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, 1940-tal, metallänk ej original.

Utrop: 500 kr

TISSOT, damur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, gravyr, skadad urtavla, 1940-tal, metallänk ej original.

Utrop: 250 kr

TISSOT, Seastar, damur, stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1960.

Utrop: 100 kr

TAG HEUER, 6000, Ref nr. WH 5114-K1, serie nr. 134834, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk, cert, mars 2000, box.

Utrop: 12 400 kr

ROLEX, Explorer II, Ref nr. 16570, serie nr. W925479, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, oysterlänk, cert, juli 1996, box.

24 000 kr

Utrop: 26 000 kr