321 - 336 av 336
1...151617 Gå till

Avslutad | Klockor – Onsdag 19 juni 2002

Klubbad för

TISSOT, fickur, gulmetall, ankarur.

500 kr

Utrop: 600 kr

AERO WATCH, fickur, ankarur, vitmetall.

Utrop: 700 kr

ZENITH, fickur, silver, ankarur, bucklor, ca 1915.

500 kr

Utrop: 600 kr

FICKUR, silver, ankarur, bucklor, ca 1880, nyckel.

Utrop: 500 kr

HELVETIA, fickur, gulmetall, ankarur.

450 kr

Utrop: 500 kr

FICKUR, ankarur, 14K guld, bucklor, ca 1850, nyckel.

Utrop: 900 kr

FICKURSKEDJOR, 1 st. gulmetall, 1 st. bicolour, 3 st. vitmetall.

300 kr

Utrop: 400 kr

FICKURSNYCKLAR, 5 st.

Utrop: 200 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Pop, plast, quartz, plexiglas, läderband, ca 1994, box.

Utrop: 300 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Automatic, herrur, plast, automatisk, plexiglas, datum, glasbaksida, läderband, Atlanta 1996, ask, oanvänd.

Utrop: 400 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Chrono, kronograf, herrur, plast, quartz, plexiglas, metallänk, box, oanvänd.

Utrop: 550 kr

Klockor Swatch

SWATCH, PWZ 104 Pop special, Orb, design Vivienne westwood, plast, quartz, nr 30378/49999, 1991, box, oanvänd.

Utrop: 1 600 kr

Klockor Swatch

SWATCH, PWZ 108, Pop special, Leaf, plast, quartz, plexiglas, ref 01315/33333, 1993, box, oanvänd.

Utrop: 700 kr

Klockor Swatch

SWATCH, GZ127, Jul special, quartz, plast, läderband, nr 16384/33333, 1993, box, oanvänd.

Utrop: 900 kr

ROLEX, Oysterdate, Precision, Ref nr. 6494, Serie nr. 207128, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, Oysterlänk, 1950-tal.

Utrop: 10 000 kr

HEUER, stoppur, vitmetall, 60 sek, gravyr, defekt.