Avslutad | Klockor – Lördag 6 juli 2002
OMEGA, Constellation, Ref nr. 1267.15.00, serie nr. 56530216, damur, stål/guld, quartz, safirglas, urtavla + krans med briljanter, integrerad länk (helstav), cert, februari 2000, box.
Klockor Sarcar
SARCAR, damur, 18K vitguld med briljanter totalt ca 0,56 ct, manuell, plexiglas, länk 18K vitguld, box.
VIRTUS, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband, 1930-tal.
Klockor Bulova
BULOVA, damur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, gravyr, ca 1974, metallänk ej original, box.
OMEGA, herrur, serie nr. 4847975, 14K guld, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband, ca 1916, boett ej original.
OMEGA, herrur, cal 266, serie nr. 14337975, 18K guld, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, gravyr, bucklor, läderband, ca 1955.
CARTIER, Santos, Ref nr. 166930, serie nr. 10543, damur, stål/guld, quartz, safirglas, originallänk, ca 1995.