301 - 320 av 391
1...151617...20 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 10 april 2002

Klubbad för

1 slät ring med gravyr 18k. Vikt 2,5g

175 kr

Utrop: 250 kr

1 Jubileumsmynt för Milleniumskiftet 1999/2000 Sverige i ask

225 kr

Utrop: 300 kr

1 silvermynt Europe 1996 Italia i äkta silver

175 kr

Utrop: 100 kr

1 herrarmbandsur Rolex GMT Master II i stå ser.nr: P260550 år 2000 med certifikat och box

1 herrarmbandsur Patek Philippe Twenty-4 18k rosa guld med diamanter ser.nr:1666873/4128766 år 2000 med certifikat och box

1 damarmbandsur Rolex Datejust stål ser.nr: P157768 år 2000 med certifikat och box

1 länk till herrarmbandsur med viklås 15cm långt 16mm brett 18k 37,4gr - 1 ur Certina trasigt 18k. Vikt 46g

2 600 kr

Utrop: 3 200 kr

1 herrarmbandsur Novus manuell med läderband (repigt glas) stål

250 kr

Utrop: 350 kr

1 herrarmbandsur Fortis manuell stål/doublé med läderband (repigt glas)

275 kr

Utrop: 300 kr

1 herrarmbandsur Omega Seamaster Titan Chronograf automat ser.nr:60045791 med extralänkar och box

Utrop: 17 000 kr

1 herrarmbandsur Breitling Navitimer stål 1960-tal ? (något bucklig länk - tidtagning fungerar ej)

Utrop: 8 000 kr

1 damarmbandsur Gucci "G-klocka" lilla modellen i stål med certifikat, box samt extralänkar år 1998

3 300 kr

Utrop: 4 300 kr

1 herrarmbandsur Certina DS Cascadeur kronograf i stål med läderband (batteribyte krävs)

Utrop: 1 900 kr

1 herrarmbandsur Rolex Datejust stål/guld jubiléelänk med guldring, plexiglas ser.nr:8302544 (något slapp i länken)

Utrop: 18 000 kr

1 herrarmbandsur Seiko 5 automat i stål

Utrop: 900 kr

1 damarmbandsur Certina 14k i boetten och förgyllt silver i länken manuell

Utrop: 600 kr

1 damarmbandsur Jean Belleve stål/doublé med oäkta stenar (batteribyte krävs)

350 kr

Utrop: 500 kr