101 - 120 av 229
1...567...12 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 15 december 2001

Klubbad för

1 Herrarmbandsur, Breitling Colt Chrono Transocean

5 300 kr

Utrop: 8 000 kr

1 Kedja 18K (Kejsarlänk 56 cm). Vikt 222,5g

Utrop: 20 000 kr

1 Ring 18K m dia (tot ca: 0,80 ct + färgsten). Vikt 5,5g

Utrop: 7 500 kr

1 Armband 18K 18,5 cm. Vikt 80g

5 000 kr

Utrop: 6 000 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Ring 18k m stenar. Vikt 53g

3 800 kr

Utrop: 3 800 kr

1 Armband 18k (X-länk 18 cm). Vikt 9g

750 kr

Utrop: 700 kr

3 Kedjor, 3 Berlocker, 1 Ring m stenar 18K. Vikt 15g

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Kamera

1 Digitalkamera, Sony Mavica m tillbehör i krt

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

1 kedja 22K 50 cm. Vikt 30,5g

2 400 kr

Utrop: 2 600 kr

10 Gafflar, 8 Knivar, 3 Smörknivar, 12 Kaffeskedar, 1 Dessertkniv,1 Dessertgaffel silver,Uppsala

3 800 kr

Utrop: 3 300 kr

1 Sås-slev , NS m träskaft

250 kr

Utrop: 150 kr

1 Litografiskt blad sign. Ulrika H V

450 kr

Utrop: 750 kr

500 kr

Utrop: 750 kr

Utrop: 750 kr

450 kr

Utrop: 750 kr

550 kr

Utrop: 750 kr

650 kr

Utrop: 750 kr

450 kr

Utrop: 750 kr

1 Armband (Bism. 18 cm) 18K. Vikt 11,5g

900 kr

Utrop: 900 kr

5 Ringar 18k 1 Ring 14k 1 Bit guld. Vikt 30g

1 800 kr

Utrop: 2 400 kr