41 - 60 av 302
1234...16 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 20 oktober 2001

Klubbad för

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 Ring 18k med dia tot.0,38 ct.. Vikt 8g

3 100 kr

Utrop: 2 500 kr

1 Damarmbandsur Sjöö& Sandström i ask

1 Bägare 1 Fat , silver. Vikt 246g

1Kassett-däck Sony med fjärr

2 Knappar 18k Laponia. Vikt 15g

1 Ring 18k med dia tot.c:a 0.20ct, + färgsten. Vikt 6g

1 Ring 14k skad. med dia tot, c:a 1 ct.. Vikt 6g

1 Ring med 18k med färgsten. Vikt 8g

750 kr

Utrop: 650 kr

2 Ringar 18k med färgsten. Vikt 9g

700 kr

Utrop: 900 kr

1 Ring 18k. Vikt 5,5g

350 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Figurin "Malin" sign. Lisa Larsson nagg.

325 kr

Utrop: 500 kr

1 Ring 18k. Vikt 7g

400 kr

Utrop: 450 kr

1 Kedja 18k dos,bismarck 45 cm.. Vikt 8g

600 kr

Utrop: 800 kr

1 Ring 18k. Vikt 2,5g

125 kr

Utrop: 175 kr

Pantvaror CD-spelare

1 CD-spelare Pioneer pd-7100 med fjärr

3 Armringar 18k. Vikt 43,5g

Utrop: 4 000 kr

3 Skedar silver.

1 Armband 18k x-länk 19 cm.. Vikt 22g

1 600 kr

Utrop: 1 800 kr

3 Ringar 18k. Vikt 14g

850 kr

Utrop: 900 kr