301 - 320 av 335
1...151617 Gå till

Avslutad | Pant – Onsdag 19 september 2001

Klubbad för

1 MOBILTELEFON NOKIA 3310 I KARTONG MED TILLBEHÖR SN:350103100569746

900 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 SCHACKDATA MEPHISTO SN:188512

250 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 PENDYL (INGET MÄRKE ) BLADGULDS FÖRGYLLD

500 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

5 KOPPAR 6 FAT 6 ASSIETTER 2 KANNOR 1 SKÅL RÖRSTRAND

400 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 UNIVERSAL VERKTYG LEATHERMAN I ASK MED LÄDERETUI

650 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 HÖGANÄS KRUKA 8L

Utrop: 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 HÖGANÄS KRUKA 5L

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 CANON EOS 3000 1 OBJ 38-76MM

1 050 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 GOLFSET WILSON FAT SHAFT JÄRN 3-9+1PW+1SKROTWEDGE+1SPOON

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 WEDGE BIG BERTHA

300 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 LOB WEDGE WILSON FAT SHAFT 62 GRADER

475 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 PUTTER WILSON FAT SHAFT COPPER INSERT MED MÖSSA

500 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 GOLFBAG WILSON

450 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 KOSTA BODA VAS ULRICA HYDMAN

600 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 VAS RUBIN UPPSALA EKEBY

275 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 LITOGRAFI KG NILSSON 110/295 1997

Utrop: 600 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 GRAVERAD ORREFORSSKÅL

550 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 LAPPKNIV

225 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 KÅSA I TRÄ(WJ 20/4-44)

175 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 KEDJA 1 HÄNGE SILVER STERLING. Vikt 13,7g

125 kr

Utrop: 250 kr