241 - 260 av 417
1...121314...21 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 15 september 2001

Klubbad för

OMEGA, De Ville, herrur, 18K guld, automatisk, plexiglas, datum, läderband, 1970-tal.

3 200 kr

Utrop: 3 500 kr

IWC, fickur, ankarur, vitmetall, skadad urtavla, 1940-tal.

Utrop: 1 800 kr

Klockor Universal

UNIVERSAL, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, läderband, 1960-tal.

Utrop: 600 kr

ROLEX, Day-Date, Ref nr. 18038, Serie nr. R238844, herrur, 18K guld, automatisk, safirglas, obsidian urtavla, Presidentlänk, ca 1988.

Utrop: 59 000 kr

Klockor Oris

ORIS, Classic Rectangular, herrur, doublé, automatisk, mineralglas, datum, månfas, läderband, cert, september 2000, box.

Utrop: 5 500 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Irony, automatic, herrur, stål, automatisk, plexiglas, glasbaksida, integrerad länk, box.

600 kr

Utrop: 450 kr

CARTIER, Pasha, herrur, 18K guld, automatisk, safirglas, datum, läderband, spänne 18K guld, cert, mars 1990, box.

Utrop: 35 000 kr

FICKUR, ankarur, savonett, 18K guld, bucklor, gravyr, ca 1900, glas saknas, visarställfunktion defekt, box.

Utrop: 3 500 kr

OMEGA, Genève, damur, 18K guld, manuell, safirglas, skadad urtavla, läderband, 1960-tal.

1 100 kr

Utrop: 750 kr

ROLEX, Oyster Perpetual Datejust, Ref nr. 1601, Serie nr. 5623805, herrur, guld/stål, plexiglas, jubileelänk, ca 1979.

Utrop: 19 500 kr

Klockor Alpina

ALPINA, damur, 18K vitguld med åttkantslipade diamanter.

500 kr

Utrop: 800 kr

6 ST. "REKLAMUR", herrur, quartz.

400 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Patek Philippe

PATEK PHILIPPE, herrur, 14K guld, verk nr. 158474, boett nr. 268796, liten sekundvisare, läderband, ca 1915.

Utrop: 24 000 kr

Klockor Patek Philippe

PATEK PHILIPPE, Ref 3848, herrur, 18K guld, manuell, safirglas, krokodilband, spänne 18K guld, oanvänd, box.

Utrop: 47 000 kr

Klockor Roamer

ROAMER, herrur, doublé, manuell, plexiglas, läderband, ca 1970.

Utrop: 600 kr

Klockor Universal

UNIVERSAL, Compax, kronograf, herrur, stål, manuell, plexiglas, läderband.

6 200 kr

Utrop: 3 800 kr

CERTINA, Blue Ribbon, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, datum, 1960- tal, metallänk ej original.

Utrop: 600 kr

MUROS, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, 1950-tal, läderband.

Utrop: 350 kr

OMEGA, Seamaster, De Ville, herrur, guld på stål, manuell, plexiglas, datum, gravyr, ca 1968, metallänk ej original.

Utrop: 1 200 kr

Klockor Junghans

JUNGHANS, herrur, doublé, manuell, plexiglas, alarm, läderband, 1950-tal.

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr