141 - 160 av 414
1...789...21 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 21 juli 2001

Klubbad för

OMEGA, Genève, herrur, stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1973, oanvänd.

Utrop: 1 700 kr

OMEGA, Seamaster De Ville, herrur, guld på stål, manuell, plexiglas, datum, läderband, ca 1968.

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Klockor Swatch

SWATCH, Chandelier, GZ 125, "julspecial" 1992, plast, quartz, numrerad 13458 / 33333, box, oanvänd.

Utrop: 1 700 kr

Klockor Väckarur

EUROPA, väckarur, plast/metall, mekanisk, oanvänd, 1960-tal.

Utrop: 350 kr

Utrop: 350 kr

300 kr

Utrop: 350 kr

NOAK, väckarur, metall, mekanisk, oanvänd, 1970-tal.

Utrop: 350 kr

Klockor Väckarur

Utrop: 350 kr

BREITLING, Colt, herrur, stål, quartz, mineralglas, datum, Professionallänk, cert, november 1992, box.

Utrop: 3 500 kr

LONGINES, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, gravyr, ca 1979, läderband.

Utrop: 1 900 kr

LONGINES, herrur, doublé, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband, 1950-tal.

1 600 kr

Utrop: 1 400 kr

OMEGA, Seamaster De Ville, herrur, guld på stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1968.

1 700 kr

Utrop: 1 900 kr

OMEGA, Genève, herrur, stål, quartz, plexiglas, dag, datum, stållänk, 1970-tal.

900 kr

Utrop: 800 kr

SAYTOKO, Grand Luxe, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, alarm, metallänk, ca 1970.

Utrop: 1 200 kr

Klockor Tärnan

TÄRNAN, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, alarm, 1960-tal, metallänk ej original.

Utrop: 1 200 kr

Klockor Le Phare

LE PHARE, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum (defekt), plastband, 1960-tal.

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Klockor Mido

MIDO, Ocean Star Powerwind, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, ca 1960, metallänk ej original.

700 kr

Utrop: 800 kr

Klockor Atlantic

ATLANTIC, Världsmästarur, herrur, stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1958.

Utrop: 450 kr

LISONA, "Överste", herrur, stål, manuell, plexiglas, metallänk ej original, 1950-tal.

400 kr

Utrop: 450 kr

VIKING, damur, doublé (20 micron), manuell, plexiglas, integrerad länk, längd 175-185 mm, ca 1950.

Utrop: 250 kr