Avslutad | Klockor – Lördag 21 juli 2001
OMEGA, Seamaster De Ville, herrur, guld på stål, manuell, plexiglas, datum, läderband, ca 1968.
Klockor Swatch
SWATCH, Chandelier, GZ 125, "julspecial" 1992, plast, quartz, numrerad 13458 / 33333, box, oanvänd.
BREITLING, Colt, herrur, stål, quartz, mineralglas, datum, Professionallänk, cert, november 1992, box.
LONGINES, herrur, doublé, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband, 1950-tal.
OMEGA, Seamaster De Ville, herrur, guld på stål, manuell, plexiglas, läderband, ca 1968.
SAYTOKO, Grand Luxe, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, alarm, metallänk, ca 1970.
Klockor Tärnan
TÄRNAN, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, alarm, 1960-tal, metallänk ej original.
Klockor Le Phare
LE PHARE, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum (defekt), plastband, 1960-tal.
Klockor Mido
MIDO, Ocean Star Powerwind, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, ca 1960, metallänk ej original.
LISONA, "Överste", herrur, stål, manuell, plexiglas, metallänk ej original, 1950-tal.