2 Kedjor 18K, 3 Berlocker 18K, 1 Ring 18K. Vikt 15g
Utrop: 1 000 kr
50 Etsningar i mapp, H Sallberg "Det Gamla Sthlm"
Utrop: 10 000 kr
1 Kikare, Minolta 10 x 50 i fodral
Utrop: 400 kr
1 Armband 18K x-länk (skadad). Vikt 18g
Utrop: 1 200 kr
1 Armband 18K Bismarck. Vikt 11,5g
Utrop: 800 kr
Div.Svenska Frimärkshäften nom ca 1520 kr.
1 par Ljusstakar Skultuna Nr 63
Utrop: 600 kr
1 Herrarmbandsur 18K Certina Q
Utrop: 1 500 kr
2 Silvermynt nom 200 kronor
Utrop: 175 kr
1 Hänge 18K vg m dia (0,22 ct enl gravyr).
1 Halscollié 18K 45 cm. Vikt 33,5g
Utrop: 2 500 kr
4 Ringar 18K Bruttovikt 11,5 g.
1 Armband 18K. Vikt 4g
Utrop: 300 kr
1 Damarmbandsur 18K,Tissot 4 Örhänge,1 Berlock 18K. Vikt 7,5g
Utrop: 500 kr
3 Ringar 18K m stenar. Vikt 11g
1 Objektiv Olympus Zoom 100-200mm 1:5 nr 118468
1 Halscolliér ca: 21K. 60 cm. Vikt 40g
4 Grafiska blad "Rytm" i mapp sign. Peter Dahl
Utrop: 6 000 kr
18 Finska Minnesmynt i silver nom värde 1200 fmk. Vikt 399g
Utrop: 900 kr
4 Ringar 18K. Vikt 20,5g
Utrop: 1 350 kr
Lördag 26 maj 2001
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm