Avslutad | Klockor – Lördag 9 juni 2001
LONGINES, design Rodolphe, damur, doublé, quartz, mineralglas, integrerad länk, box.
BREITLING, Crosswind Special, Ref nr. A44355, Serie nr. 139440, kronograf, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, Pilotlänk, cert, juni 2000.
VIKING, Imp. fickur, ankarur, savonett, 14K guld, bucklor, gravyr, ca 1943, kedja metall, box.
Klockor Bvlgari
BULGARI, Ref nr. BB26GL, damur, 18K guld, quartz, safirglas, datum, läderband, spänne 18K guld, cert, oktober 1994, box.
CANDINO, damur, 31 mm, stål, manuell, plexiglas, plastband, 1970-tal, oanvänd.
ZENITH, Respirator, herrur, doublé, automatisk, plexiglas, dag, datum, läderband, oanvänd.
Klockor Patek Philippe
PATEK PHILIPPE, Ref nr. 3544/1, caliber 23-300, herrur, 18K guld, manuell, safirglas, skadad urtavla, integrerad länk, cert, juli 1977, box.
IWC, Porsche Design, damur, titan / 18K guld, quartz, safirglas, datum, gummiband, viklås, box.
HERRUR, gulmetall, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband, 1940-tal.
HELLAS, herrur, stål, manuell, plexiglas, datum, 1950-tal, stållänk ej original.
BIFORA, herrur, vitmetall, manuell, plexiglas, datum, digital, läderband, 1970-tal.