101 - 120 av 195
1...567...10 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 17 februari 2001

Klubbad för

4 Uppläggningsbestick i silver

2 300 kr

Utrop: 600 kr

13 delar Matsilver Wasa

950 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Guld med äkta stenar

1 Ring m dia tot ca: 0,25 ct. Vikt 4g

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Ring. Vikt 5,5g

275 kr

Utrop: 400 kr

2 Manschettknappar m dia tot 0,04 ct. Vikt 15g

850 kr

Utrop: 1 300 kr

1 Armband. Vikt 4g

175 kr

Utrop: 300 kr

2 Ringar, 2 Berlocker. Vikt 4,5g

450 kr

Utrop: 350 kr

1 Slipshållare, 1 Ring (def), 3 Örhänge. Vikt 10g

Utrop: 700 kr

1 Halscollier m opalhänge. Vikt 4,5g

675 kr

Utrop: 600 kr

1 Ring 18K= 11 g, 1 Guldbit 14K= 2g. Vikt 13g

625 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Videokamera

1 Videokamera Panasonic RX10 med laddare

650 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Damarmbandsur, Certina DS Titanium

800 kr

Utrop: 500 kr

1 Armband. Vikt 28,5g

1 600 kr

Utrop: 2 200 kr

5 Färglitografier (ej ramade) sign. Hans Arnold

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Halscollier m stenar. Vikt 56g

Pantvaror Kamera

1 Undervattenskamera m belysning Motormarine II

3 100 kr

Utrop: 1 500 kr

1 Herrarmbandsur Pulsar Titanium

500 kr

Utrop: 400 kr

1 Kedja (Kejsarlänk). Vikt 109g

6 500 kr

Utrop: 8 500 kr

1 Herrur Breitling Chronomat m Utc g/s cert box ny

Utrop: 30 000 kr

27 000 kr

Utrop: 35 000 kr