4 Uppläggningsbestick i silver
Utrop: 600 kr
13 delar Matsilver Wasa
Utrop: 500 kr
1 Ring m dia tot ca: 0,25 ct. Vikt 4g
Utrop: 1 200 kr
1 Ring. Vikt 5,5g
Utrop: 400 kr
2 Manschettknappar m dia tot 0,04 ct. Vikt 15g
Utrop: 1 300 kr
1 Armband. Vikt 4g
Utrop: 300 kr
2 Ringar, 2 Berlocker. Vikt 4,5g
Utrop: 350 kr
1 Slipshållare, 1 Ring (def), 3 Örhänge. Vikt 10g
Utrop: 700 kr
1 Halscollier m opalhänge. Vikt 4,5g
1 Ring 18K= 11 g, 1 Guldbit 14K= 2g. Vikt 13g
1 Videokamera Panasonic RX10 med laddare
Utrop: 1 000 kr
1 Damarmbandsur, Certina DS Titanium
1 Armband. Vikt 28,5g
Utrop: 2 200 kr
5 Färglitografier (ej ramade) sign. Hans Arnold
Utrop: 1 500 kr
1 Halscollier m stenar. Vikt 56g
1 Undervattenskamera m belysning Motormarine II
1 Herrarmbandsur Pulsar Titanium
1 Kedja (Kejsarlänk). Vikt 109g
Utrop: 8 500 kr
1 Herrur Breitling Chronomat m Utc g/s cert box ny
Utrop: 30 000 kr
Utrop: 35 000 kr
Lördag 17 feb 2001
Förfallna panter / SKAPA
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm