Avslutad | Klockor – Lördag 10 februari 2001
ROLEX, Oyster Perpetual, Date, Ref nr. 6917, Serie 5961461, damur, guld/stål, plexiglas, jubileelänk, cert, januari 1980, box.
Klockor Ebel
EBEL, Sport Classic, Ref nr. 183903, Serie nr. 14665645, herrur, guld/stål, quartz, safirglas, datum, hajskinnsband, viklås, cert, oktober 1992, box.
CARTIER, Tank, damur, förgyllt silver, quartz, läderband, krona defekt, cert, juni 1989, box.
IWC, damur, 18K guld, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, 1920-tal, länk 18K guld, längd 179 mm.
Klockor Raymond Weil
RAYMOND WEIL, Othello, damur med bergkristaller, läderband.
Visa varaKlockor Raymond Weil
RAYMOND WEIL, Parsifal GMT, chronometer, herrur, stål/guld, automatisk, safirglas, datum, safirglasbaksida, integrerad länk, cert, januari 2000, box.
CROTON, damur, 14K guld, quartz, plexiglas, åttkantslipade diamanter, integrerad länk.
GENÉVE, damur, 14K guld, manuell, plexiglas, briljantkrans, ca 1.50 ct, integrerad länk.
TAG HEUER, S/el, damur, stål/doublé, quartz, safirglas, datum, integrerad länk, gravyr, ca 1995, box.
TAG HEUER, S/el, unisexmodell, stål, quartz, safirglas, datum, integrerad länk, oanvänd.
TAG HEUER, S/el, Ref nr. S05.408C, serie nr. B19858, damur, bicolour, quartz, safirglas, datum, läderband, oanvänd, box.