Avslutad | Klockor – Lördag 20 januari 2001
Klubbad för
OMEGA, fickur, ankarur, savonett, 18K guld, defekt glas, bucklor, ca 1925, kedja 18K guld, vikt 12,5 g, defekt hake, box.
THOMAS WHITT, LONDON, fickur, spindelur, silver, gravyr, ca 1850, skadad urtavla, defekt.
CERTINA, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, gravyr, 1970-tal, metallänk ej original.
CERTINA, damur, guld på stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, ca 1960, metallänk ej original.
Klockor Oris
ORIS, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk, cert, augusti 2000, box.