661 - 680 av 756
1...333435...38 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 11 november 2000

Klubbad för

Pantvaror Kamera

1 KAMERA MINOX GT-X I ASK

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Kamera

1 LJUSMÄTARE LUNASIX 3

Utrop: 725 kr

Pantvaror Kamera

1 KOMPAKTKAMERA PENTAX ESPIO 738 MED FODRAL

Utrop: 550 kr

Pantvaror Kamera

1 KAMERA MINOLTA RIVA 100AF MED FODRAL

Utrop: 400 kr

Pantvaror Kamera

1 ARMBAND, 1 RING, 1 KEDJA, 5 BERLOCKER. Vikt 9g

Utrop: 725 kr

Pantvaror Kamera

1 KAMERAHUS MINOLTA 7000 M 2 AF-OBJ. 35-70MM, 50MM, 1 BLIXT MINOLTA 2800 AF

800 kr

Utrop: 950 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 FRUKOST TV 12' GRUNDIG P27 649 MED FJÄRR

1 050 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 VIDEOBANDSPELARE MED FJÄRR PHILIPS VR 205 PAL / NTSC

Utrop: 900 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 MINIDISC-SPELARE SHARP M TBH #90316196

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 SURROUND-STEREO SHARP CD-C470H M FJÄRR OCH 4 HÖGTALARE

Utrop: 2 800 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 MINI-STEREO JVC MOD.UXD99 MED 2 HÖGTALARE

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 FREESTYLE MED LURAR SONY WM FX 571 I ASK

400 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 MOBILTELEFON NOKIA 3210 MED LADDARE OCH BRUKSANVISNING I ASK

1 350 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Radiobandspelare

1 MOBILTELEFON ERICSSON T28S M TBH I ASK

2 200 kr

Utrop: 2 500 kr

27 LITOGRAFIER SIGN. ROBERT MOTHERWELL OCTAVIO PAZ SUITE, för visning kontakta personalen

Utrop: 100 000 kr

17 LITOGRAFIER WILLEM DE KOONING I MAPP "17 LITOGRAPHS FOR FRANK OïHARA 1988", för visning kontakta personalen

Utrop: 130 000 kr

1 Ä MATTA ISPHAHAN 318 X 210

5 700 kr

Utrop: 6 000 kr

1 Ä MATTA ISPHAHAN 322 X 210

5 200 kr

Utrop: 6 000 kr