Avslutad | Pant – Lördag 11 november 2000
Klubbad för
27 LITOGRAFIER SIGN. ROBERT MOTHERWELL OCTAVIO PAZ SUITE, för visning kontakta personalen
17 LITOGRAFIER WILLEM DE KOONING I MAPP "17 LITOGRAPHS FOR FRANK OïHARA 1988", för visning kontakta personalen