6 skedar silver, 12 delar nysilver.
Utrop: 300 kr
1 album svenska ost. frimärken nom ca 2.600:-
Utrop: 1 500 kr
6 lappskedar , i silver
3 supkoppar , silver
1 cig-etui div matsilver ( 25 st, )
4 färglitografier sign. Elis Ryberg
Utrop: 1 200 kr
3 masker, 1 statyett africana
Utrop: 800 kr
1 kopparstucken danmarkskarta
3 färglitografier sign. E Ryberg
Utrop: 750 kr
4 st.1800-tals remmare
Utrop: 600 kr
1 etsning sign. Bertil Bull Hedlund
Utrop: 500 kr
sv. FDC o. häften i 2 album
1 kamera olympus 3 ringar 18k.
Utrop: 250 kr
3 ringar 18k 1 ring 23 k
12 skedar modell Haga , silver. Vikt 455g
1 videokamera mitsubishi m laddare i väska
Utrop: 1 000 kr
1 bägare, 1 snusdosa silver. Vikt 150g
4 lito sign. E Rydberg
svenska frim. nom 3300
Utrop: 2 000 kr
1 litografi sign. Hans Viksten
Lördag 7 okt 2000
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm