61 - 80 av 267
1...345...14 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 7 oktober 2000

Klubbad för

6 skedar silver, 12 delar nysilver.

375 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Frimärken

1 album svenska ost. frimärken nom ca 2.600:-

1 350 kr

Utrop: 1 500 kr

6 lappskedar , i silver

3 supkoppar , silver

1 cig-etui div matsilver ( 25 st, )

4 färglitografier sign. Elis Ryberg

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

3 masker, 1 statyett africana

850 kr

Utrop: 800 kr

1 kopparstucken danmarkskarta

700 kr

Utrop: 800 kr

3 färglitografier sign. E Ryberg

1 600 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Glas, porslin

4 st.1800-tals remmare

450 kr

Utrop: 600 kr

1 etsning sign. Bertil Bull Hedlund

Utrop: 500 kr

Pantvaror Frimärken

sv. FDC o. häften i 2 album

Utrop: 500 kr

Pantvaror Kamera

1 kamera olympus 3 ringar 18k.

325 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Kamera

3 ringar 18k 1 ring 23 k

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

12 skedar modell Haga , silver. Vikt 455g

Pantvaror Videokamera

1 videokamera mitsubishi m laddare i väska

750 kr

Utrop: 1 000 kr

1 bägare, 1 snusdosa silver. Vikt 150g

375 kr

Utrop: 300 kr

4 lito sign. E Rydberg

2 000 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Frimärken

svenska frim. nom 3300

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

1 litografi sign. Hans Viksten

600 kr

Utrop: 500 kr