21 - 40 av 267
123...14 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 7 oktober 2000

Klubbad för

Pantvaror Kamera

1 Kamera NIKON F-501

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Kamera

1 Kamera Rollieflex, defekt.

1 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Videokamera

1 VIDEOKAMERA PHILIPS M LADDARE

750 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 kandelabrar

900 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Lampfot

450 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 fat blå-vit

550 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 kanna med lock Kanton nagg

1 350 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Kamera

1 kamera med winder Canon A-1

1 850 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 skålfat Imari Nagg

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Ingefärskruka

600 kr

Utrop: 400 kr

Slott o Herresäten 3 +3 böcker

Utrop: 800 kr

1 ETSNING SIGN BERTIL BULL HEDLUND

Utrop: 700 kr

1 Egyptenkarta

Utrop: 200 kr

12 knivar 12 gafflar 18 skedar silver Uppsala

7 800 kr

Utrop: 5 000 kr

3 konstböcker

Utrop: 1 200 kr

1 Långpipa

Utrop: 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

6 st Imaritallrikar

3 800 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Glas, porslin

5 porslinstallrikar F-rose , Blåvitt lagningar

Utrop: 2 500 kr

1 Ikon , silver

1 Opalring 23k. Vikt 6,5g