1 Kamera NIKON F-501
Utrop: 1 500 kr
1 Kamera Rollieflex, defekt.
Utrop: 2 500 kr
1 VIDEOKAMERA PHILIPS M LADDARE
Utrop: 1 200 kr
2 kandelabrar
Utrop: 700 kr
1 Lampfot
2 fat blå-vit
Utrop: 400 kr
1 kanna med lock Kanton nagg
Utrop: 1 000 kr
1 kamera med winder Canon A-1
1 skålfat Imari Nagg
1 Ingefärskruka
Slott o Herresäten 3 +3 böcker
Utrop: 800 kr
1 ETSNING SIGN BERTIL BULL HEDLUND
1 Egyptenkarta
Utrop: 200 kr
12 knivar 12 gafflar 18 skedar silver Uppsala
Utrop: 5 000 kr
3 konstböcker
1 Långpipa
Utrop: 500 kr
6 st Imaritallrikar
5 porslinstallrikar F-rose , Blåvitt lagningar
1 Ikon , silver
1 Opalring 23k. Vikt 6,5g
Lördag 7 okt 2000
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm