2 ringar 18k 1 ring 23k. Vikt 14g
1 Kedja 18K m 1 Hänge, 1 par Örhängen 18K. Vikt 5g
1 videobandspelare jvc m fjärr
Utrop: 700 kr
1 cd spelare m fjärr pioneer
Utrop: 500 kr
1 video m fjärr , sanyo.
10 ramade akvareller sign. F Lindström delv. skad
Utrop: 1 500 kr
1 färglitografi sign. Ulf Greder
Utrop: 1 000 kr
12 skedar, 12 gafflar, 12 knivar. silver. Vikt 1795g
Utrop: 5 000 kr
1 radio cd spelare grundig
Utrop: 200 kr
1 vas,1 fat , CHStålhane
Utrop: 2 500 kr
1 kamera ,yashica.
Utrop: 100 kr
10 st ramade akvareller sign. F.Lindström
1 litografi x-et erixon
2 färgträsnitt sign. S Erixson " Ur Stad och land"
Utrop: 400 kr
1 ministereo m högt, sony.
1 digitalkamera casio m laddare
1 armband 18K m 1 dia ca: 0,03 ct. Vikt 3g
Utrop: 300 kr
1 ring 18K m dia tot ca: 0,50ct.. Vikt 5g
1 kedja med 2 berlocker 1 ring. Vikt 5,5g
1 ring. Vikt 6g
Lördag 7 okt 2000
Förfallna panter / Skapa
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm