341 - 360 av 458
1...171819...23 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 9 september 2000

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Einar Jolin 65x50 cm " Interiör ".

Utrop: 30 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Lars Jonsson Akv. 44x66 cm " Koltrast "

22 000 kr

Utrop: 26 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Gustav Rudberg, utan glas Lito.

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Sylvia Hullman. Lito.

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Alexander Roos Olja 28x36 cm.

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Erik Byström Olja 55x65 cm. " Atelje "

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Olja Hans Wigert 55x46 cm " Nötskrika "

Utrop: 7 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Olja-46 48x60 Tor Hörlin.

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Pastell Tor Hörlin 46x34 cm.

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Pastell, Tor Hörlin 28x40 cm.

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Övrigt

1 OLJEMÅLNING, Axel Törneman 34x26 " Dam i stol "

11 600 kr

Utrop: 7 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 OLJEMÅLNING, Jacob Silvén, 15.5 X 22 "Båtar" d

Utrop: 7 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, olja, 1884, 333X23 cm

Utrop: 2 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Göran Brunius

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Hugo Zuhr, litografi

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, göran Brunius, "skäggdopping"

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Beng Lindström, 46x55 cm "ansikte" d

15 500 kr

Utrop: 14 000 kr

Pantvaror Övrigt

3 LITOGRAFIER, Bengt Lindström, 113,112/200,20/150 d

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Veikko Altonaa, akvarell 44x36 cm "ksmel"

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 ETSNING, Modellstudie år 1884 Zorn

1 100 kr

Utrop: 1 000 kr