OLJEMÅLNING, Johan Ericson 31x40 cm.
Utrop: 30 000 kr
AKVARELL, R, Högfeldt 32x28 cm.
Utrop: 7 000 kr
AKVARELL, Lars Jonsson 45x67 cm.
Utrop: 20 000 kr
AKVARELL, Lars Jonsson 34x46,5 cm.
Utrop: 16 000 kr
AKVARELL, Lars Jonsson 32x23 cm.
Utrop: 14 000 kr
OLJEMÅLNING, Lars Jonsson 60x80 cm.
Utrop: 25 000 kr
LITOGRAFI, Lars Jonsson.
Utrop: 5 000 kr
Utrop: 4 500 kr
LITOGRAFI, Lars Jonsson. glas sk.
Utrop: 3 500 kr
Utrop: 4 000 kr
Utrop: 3 800 kr
Utrop: 3 300 kr
Utrop: 3 000 kr
Lördag 9 sep 2000
Pantvaror / ABV
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm