2 RINGAR 1 halskedja pansar 60 cm, vikt 8,2 g
Utrop: 650 kr
1 MATTA rya AB Märta Måås- Fjetterström 140X125
Utrop: 2 500 kr
1 HERRARMBANDSUR med läderband 18K Tissot
Utrop: 1 600 kr
1 HALSKEDJA pansar, 50 cm 1 ring, 1 berlock vikt 12 g
Utrop: 1 000 kr
1 PÄRLCOLLIER med guldlås 74 cm
Utrop: 2 000 kr
1 GRANAT HÄNGSMYCKE
Utrop: 800 kr
1 RING MED PÄRLA vikt 6 g
Utrop: 500 kr
1 ARMBAND X-länk, vikt 30,7 g
1 RING MED ÄKTA stenar ca 0.08 ct samt färgade stenar vikt 3,8 g
Utrop: 1 200 kr
1 KAMERAHUS Hasselblad 500 C/M 1 objektiv planar 80 mm med tillbehör i väska
Utrop: 7 500 kr
1 TAVLA ram sk, Sven Erixsson signerad a tergo 44X26 akvarell "Blomster" d
Utrop: 3 500 kr
1 HERRARMBANDSUR Omega Constellation
1 LITOGRAFI i ram, Lena Cronqvist 4/210 30X30 cm d
1 TAVLA Ulf Rollo blandteknik 63X42 d
1 TAVLA Maurice Blanchard akvarell 27X54 cm d
Utrop: 2 800 kr
1 TV med inbyggd video Funai, med fjärrkontroll
1 ARMBAND vikt 13,1 g
Utrop: 1 050 kr
1 KAMERAHUS NIkon FM 1 objektiv Tokina 80-200 mm 1 objektiv Nikon 14 mm
Utrop: 1 500 kr
1 TAVLA Pär Lindblad olja 40X30 d
2 TAVLOR Pär Lindblad olja färgkrita 21X31 22X30 d
Lördag 8 jul 2000
pantvaror / ABV
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm