101 - 120 av 371
1...567...19 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 8 juli 2000

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

2 RINGAR 1 halskedja pansar 60 cm, vikt 8,2 g

500 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Övrigt

1 MATTA rya AB Märta Måås- Fjetterström 140X125

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 HERRARMBANDSUR med läderband 18K Tissot

1 000 kr

Utrop: 1 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA pansar, 50 cm 1 ring, 1 berlock vikt 12 g

750 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 PÄRLCOLLIER med guldlås 74 cm

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 GRANAT HÄNGSMYCKE

1 250 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING MED PÄRLA vikt 6 g

950 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND X-länk, vikt 30,7 g

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING MED ÄKTA stenar ca 0.08 ct samt färgade stenar vikt 3,8 g

850 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS Hasselblad 500 C/M 1 objektiv planar 80 mm med tillbehör i väska

6 200 kr

Utrop: 7 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA ram sk, Sven Erixsson signerad a tergo 44X26 akvarell "Blomster" d

2 600 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 HERRARMBANDSUR Omega Constellation

1 800 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 LITOGRAFI i ram, Lena Cronqvist 4/210 30X30 cm d

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA Ulf Rollo blandteknik 63X42 d

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA Maurice Blanchard akvarell 27X54 cm d

2 000 kr

Utrop: 2 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 TV med inbyggd video Funai, med fjärrkontroll

Pantvaror Övrigt

1 ARMBAND vikt 13,1 g

Utrop: 1 050 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERAHUS NIkon FM 1 objektiv Tokina 80-200 mm 1 objektiv Nikon 14 mm

2 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA Pär Lindblad olja 40X30 d

Pantvaror Övrigt

2 TAVLOR Pär Lindblad olja färgkrita 21X31 22X30 d