301 - 320 av 371
1...151617...19 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 8 juli 2000

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 AKUSTISKT GITARR i fodral Gibson Epiphone

1 600 kr

Utrop: 2 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING Les must de Cartier vikt 9,3

2 900 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 HERRARMBANDSUR Tissot PR 50

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

10 ST AKVARELLER Frans Lindström d

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING MED äkta sten, ca 0.25 ct

Pantvaror Övrigt

2 RINGAR med diamanterm ca 0.25 ct totalt

Pantvaror Övrigt

2 RINGAR med äkta stenar ca 0.15 ct totalt

Pantvaror Övrigt

6 MATSKEDAR, 6 matknivar, 6 matgafflar 12 kaffeskedar Svensk i etui

2 100 kr

Utrop: 2 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 KAMERA Ixus

850 kr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 LITOGRAFI oramad, Peter Dahl 78/375 86X58 cm

Utrop: 4 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 LITOGRAFI oramad, Peter dahl 307/375 86X58 cm

Utrop: 4 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 BORDSPENDYL utan glas, lucka och nyckel

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 TVÄRFLÖJT, Yamaha YFL-21S med etui

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 VIDEOKAMERA, Grundig SVSC85 med tillbehör samt väska

Utrop: 3 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 HALSKEDJA fantasi, vikt 26,4 g

1 900 kr

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 GLASVAS Orrefors, signerad L.U

250 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

1 GLASVAS, Tapio Virkkala

Utrop: 550 kr

Pantvaror Övrigt

1 HERRARMBANDSUR, Piaget, 18K med intyg

15 500 kr

Utrop: 25 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 RING med ljusblå sten vitk 3,6 g

325 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 PEDERSEN-CYKEL

Utrop: 10 000 kr