1 AKUSTISKT GITARR i fodral Gibson Epiphone
Utrop: 2 200 kr
1 RING Les must de Cartier vikt 9,3
Utrop: 3 000 kr
1 HERRARMBANDSUR Tissot PR 50
Utrop: 700 kr
10 ST AKVARELLER Frans Lindström d
1 RING MED äkta sten, ca 0.25 ct
2 RINGAR med diamanterm ca 0.25 ct totalt
2 RINGAR med äkta stenar ca 0.15 ct totalt
6 MATSKEDAR, 6 matknivar, 6 matgafflar 12 kaffeskedar Svensk i etui
Utrop: 2 600 kr
1 KAMERA Ixus
Utrop: 1 400 kr
1 LITOGRAFI oramad, Peter Dahl 78/375 86X58 cm
Utrop: 4 500 kr
1 LITOGRAFI oramad, Peter dahl 307/375 86X58 cm
1 BORDSPENDYL utan glas, lucka och nyckel
Utrop: 1 500 kr
1 TVÄRFLÖJT, Yamaha YFL-21S med etui
Utrop: 1 200 kr
1 VIDEOKAMERA, Grundig SVSC85 med tillbehör samt väska
Utrop: 3 200 kr
1 HALSKEDJA fantasi, vikt 26,4 g
Utrop: 2 000 kr
1 GLASVAS Orrefors, signerad L.U
Utrop: 250 kr
1 GLASVAS, Tapio Virkkala
Utrop: 550 kr
1 HERRARMBANDSUR, Piaget, 18K med intyg
Utrop: 25 000 kr
1 RING med ljusblå sten vitk 3,6 g
Utrop: 300 kr
1 PEDERSEN-CYKEL
Utrop: 10 000 kr
Lördag 8 jul 2000
pantvaror / ABV
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm