Avslutad | Klassiska – Lördag 17 juni 2000
Klubbad för
MEDALJONG förgyllt silver, BROSCH 18K samt ÖRHÄNGEN 14K, vikt 27g.amt brosch och örhängen vikt 27 g. 14K guld. (brosch 18K)
9+1 MATSKEDAR, silver, varav 6 st ryska stämplar 3 st G Möllenborg 1 st sv stpl ca 1840.