81 - 100 av 261
1...456...14 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 10 juni 2000

Klubbad för

OMEGA, Seamaster, herrur, stål, quartz, plexiglas, datum, 1970-tal, läderband.

700 kr

Utrop: 800 kr

OMEGA, De Ville, herrur, stål, quartz, datum, 1970-tal, läderband.

Utrop: 800 kr

OMEGA, Genève, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband, 1970-tal.

Utrop: 1 300 kr

CERTINA, DS-4, herrur, stål, quartz, plexiglas, datum, länk ej original.

Utrop: 350 kr

4 ST. HERRUR, Fortis, defekt, + 3 st. quartz, går ej.

Utrop: 350 kr

OMEGA, Genève, herrur, doublé, manuell, plexiglas, 1970-tal, läderband.

Utrop: 1 400 kr

TISSOT, herrur, stål, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, läderband.

Utrop: 800 kr

CARTIER, Tank, herrur, förgyllt silver, quartz, går ej, läderband (defekt).

Utrop: 3 900 kr

CARTIER, must de Cartier, förgyllt silver, quartz, armband i ödleskinn, box, cert -88

Utrop: 4 300 kr

REVUE, herrur, kronograf, stål, automatisk, plexiglas, dag, datum, läderband.

Utrop: 3 500 kr

Klockor Ulysse Nardin

ULYSSE NARDIN, San Marco GMT, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, cert, ca 1997, box.

Utrop: 13 000 kr

Klockor Oris

ORIS, Worldtimer, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk, cert, ca 1998, box.

Utrop: 5 200 kr

OMEGA, Speedmaster, herrur, kronograf, stål, manuell, plexiglas, caliber 861, stållänk, ca 1969.

5 000 kr

Utrop: 5 500 kr

Klockor Patek Philippe

PATEK PHILIPPE, herrur, 18K vitguld, manuell, safirglas, integrerad länk 18K vitguld, längd 180-185mm, box.

Utrop: 48 000 kr

BREITLING, Chronomat, herrur, kronograf, stål/doublé, automatisk, safirglas, datum, Rouleauxlänk, box.

Utrop: 11 900 kr

FICKUR, savonett, ankarur, 18K guld, gravyr.

Utrop: 3 500 kr

OMEGA, fickur, ankarur, silver, ca 1915, verkhållarskruv defekt.

500 kr

Utrop: 600 kr

FICKUR, ankarur, silver, ca 1900, gravyr.

Utrop: 600 kr

CERTINA, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, gravyr, länk 18K guld, längd 205 mm, totalvikt 57.5g.

Utrop: 3 700 kr

VITHOS, fickur, ankarur, repeter, silver, defekt.

Utrop: 2 600 kr