261 - 272 av 272
1...121314 Gå till

Realtidsauktion | Fashionabla – Torsdag 12 december

Aktuell budnivå
Bild kommer

ÖRHÄNGEN, CHRISTIAN DIOR, guldfärgad metall, 4,5x4,5 cm, clips, vikt 13 g/st.

Inga bud

Utrop: 550 kr

Lägg bud

VÄSKA, MULBERRY, Bayswater Travel Bag 50, svart läder, mässingfärgade beslag, 50x33x18 cm, lås, två nycklar, dustbag.

Inga bud

Utrop: 6 500 kr

Lägg bud

VÄSKA, BURBERRY, Catherine Tote Bag, svart läder, guldfärgade beslag, 48x28x25 cm, avtagbar axelrem, dustbag.

Inga bud

Utrop: 6 300 kr

Lägg bud
Bild kommer

VÄSKA, KARL LAGERFELD, svart polyuretan, 20x12 cm, dustbag.

Inga bud

Utrop: 550 kr

Lägg bud
Bild kommer

VÄSKA, COACH, Madison, svart läder, 25x18x8 cm, dustbag.

Inga bud

Utrop: 2 400 kr

Lägg bud
Bild kommer

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, beige canvas, guldfärgade beslag, 34x28x17 cm, märkt 01-BO-0161, cert, dustbag.

Inga bud

Utrop: 8 500 kr

Lägg bud
Bild kommer

VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, brunt läder, mässingfärgade beslag, 35x26x11 cm, märkt 26-MA-0079, dustbag, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 4 200 kr

Lägg bud
Bild kommer

VÄSKA, GUCCI, vintage, Hobo bag, brun, beige canvas, flätade handtag, bruna läderdetaljer, mässingfärgade beslag, kvitto från 2005, dustbag.

Inga bud

Utrop: 5 000 kr

Lägg bud
Bild kommer

VÄSKA, LONGCHAMP, blått läder, guldfärgade beslag, 34x31x11 cm, dragkedja på två sidor, dustbag.

Inga bud

Utrop: 1 400 kr

Lägg bud
Bild kommer

ARMBAND, LOUIS VUITTON, Monogram Vernis, guldfärgat spänne, längd ca 15-18 cm, märkt SN1014, smyckespåse, originalask, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 750 kr

Lägg bud
Bild kommer

BROSCH, GIVENCHY, vintage, gulmetall, blå imitationspärla, 10x5 cm, stämplad.

Inga bud

Utrop: 850 kr

Lägg bud
Bild kommer

Accessoarer Scarves

SCARF, CHRISTIAN DIOR, 100% siden, orange, röd, blå, vit, 178x73 cm, tråddragning, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 850 kr

Lägg bud