Realtidsauktion | Fashionabla – Torsdag 12 december
ÖRHÄNGEN, CHRISTIAN DIOR, guldfärgad metall, 4,5x4,5 cm, clips, vikt 13 g/st.
VÄSKA, MULBERRY, Bayswater Travel Bag 50, svart läder, mässingfärgade beslag, 50x33x18 cm, lås, två nycklar, dustbag.
VÄSKA, BURBERRY, Catherine Tote Bag, svart läder, guldfärgade beslag, 48x28x25 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, KARL LAGERFELD, svart polyuretan, 20x12 cm, dustbag.
VÄSKA, COACH, Madison, svart läder, 25x18x8 cm, dustbag.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, beige canvas, guldfärgade beslag, 34x28x17 cm, märkt 01-BO-0161, cert, dustbag.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, vintage, brunt läder, mässingfärgade beslag, 35x26x11 cm, märkt 26-MA-0079, dustbag, bruksslitage.
VÄSKA, GUCCI, vintage, Hobo bag, brun, beige canvas, flätade handtag, bruna läderdetaljer, mässingfärgade beslag, kvitto från 2005, dustbag.
VÄSKA, LONGCHAMP, blått läder, guldfärgade beslag, 34x31x11 cm, dragkedja på två sidor, dustbag.
ARMBAND, LOUIS VUITTON, Monogram Vernis, guldfärgat spänne, längd ca 15-18 cm, märkt SN1014, smyckespåse, originalask, bruksslitage.
BROSCH, GIVENCHY, vintage, gulmetall, blå imitationspärla, 10x5 cm, stämplad.
Accessoarer Scarves
SCARF, CHRISTIAN DIOR, 100% siden, orange, röd, blå, vit, 178x73 cm, tråddragning, bruksslitage.