Avslutad | Fashionabla – Torsdag 7 november
VÄSKA, CHANEL, Small Boy Bag, vitt läder, oxiderad metall, 20x12x6 cm, hologrammärkt 21381726, år 2015-2016, bok, cert, originalkartong.
VÄSKA, CHANEL, Boy Bag Medium, svart läder, guldfärgade beslag, 25x14x8 cm, hologrammärkt 25397873, år 2018, cert, originalkartong, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, Medium Double flap bag, svart lammskinn, silverfärgade beslag, 25x15x7cm, kedja, hologrammärkt 25196432, år 2018-2019, dustbag, bok, originalkartong, bruksslitage.
VÄSKA, GUCCI, vintage, svart läder, guldfärgade beslag, 17x12x4 cm, märkt 251821-002123, 70-tal, dustbag.
VÄSKA, PRADA, Pionniere Pattina, smeraldo grönt antic soft läder, guldfärgade beslag, 20x14x6 cm, cert, dustbag.
Accessoarer Övrigt
HALSKEDJA, CHANEL, oxiderad metall, logo CC i diamantimitation, märkt 05 V, längd 44 cm, vikt 7,86 g.
KUVERTVÄSKA, MULBERRY, Mitzy Zip Pouch, lila, silverfärgade beslag, 21x14 cm, originalkartong.
Accessoarer Övrigt
ARMBAND, SOPHIE BY SOPHIE, rosa, guldfärgad metall, diameter 7 cm, bredd 3 cm, vikt 78 g, originalask.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MARC BY MARC JACOBS, svart skinn, guldfärgade beslag, 20x9 cm, kort, mynt, sedel, slitage.
RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Pegase 45, monogram canvas, guldfärgade beslag, 45x35x18 cm, märkt MB0024, år 2004.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELRING, LOUIS VUITTON, Blooming Flowers Key Holder, silverfärgad, lila, rosa, mörkblå, Logo LV, längd 14,5 cm.
VÄSKA, GUCCI, GG Supreme canvas, brunt läder, silverfärgade beslag, 32x27x7 cm, märkt 145844-213317, bruksslitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, GUCCI, GG Supreme canvas, brunt läder, guldfärgade beslag, 10,5x10 cm, mynt, sedel, kort, slitage på läder.
VÄSKA, GUCCI, GG Supreme svart tyg, svart läder, silverfärgade beslag, Web grönt, röd, 31x26 cm, märkt 256100-213048,
VÄSKA, GUCCI, GG Supreme beige tyg, marinblått läder, Web vit, blå, röd, silverfärgade beslag, 23x25, märkt 27689-492715, fläckar på tyg, bruksslitage.