121 - 140 av 225
1...678...12 Gå till

Realtidsauktion | Fashionabla – Torsdag 7 november

Aktuell budnivå

VÄSKA, CHANEL, Small Boy Bag, vitt läder, oxiderad metall, 20x12x6 cm, hologrammärkt 21381726, år 2015-2016, bok, cert, originalkartong.

Inga bud

Utrop: 34 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, CHANEL, Boy Bag Medium, svart läder, guldfärgade beslag, 25x14x8 cm, hologrammärkt 25397873, år 2018, cert, originalkartong, dustbag.

Inga bud

Utrop: 50 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, CHANEL Double flap bag, svart läder, silverfärgade beslag, 25x15x7cm, kedja, hologrammärkt 25196432, år 2018-2019, dustbag, bok, originalkartong, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 50 000 kr

Lägg bud

VÄSKA, GUCCI, vintage, svart läder, guldfärgade beslag, 17x12x4 cm, märkt 251821-002123, 70-tal, dustbag.

Inga bud

Utrop: 3 500 kr

Lägg bud

VÄSKA, PRADA, Pionniere Pattina, smeraldo grönt antic soft läder, guldfärgade beslag, 20x14x6 cm, cert, dustbag.

Inga bud

Utrop: 11 500 kr

Lägg bud

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELBAND, GUCCI, rött, grönt, tyg, silverfärgade beslag, 80 cm.

300 kr

Utrop: 350 kr

Lägg bud

HALSKEDJA, CHANEL, oxiderad metall, logo CC i diamantimitation, märkt 05 V, längd 44 cm, vikt 7,86 g.

Inga bud

Utrop: 2 800 kr

Lägg bud

VÄSKA, TORY BURCH, brunt läder, guldfärgade beslag, 41x33x3 cm, dustbag.

Inga bud

Utrop: 1 800 kr

Lägg bud

KUVERTVÄSKA, MULBERRY, Mitzy Zip Pouch, lila, silverfärgade beslag, 21x14 cm, originalkartong.

Inga bud

Utrop: 1 300 kr

Lägg bud

ARMBAND, SOPHIE BY SOPHIE, rosa, guldfärgad metall, diameter 7 cm, bredd 3 cm, vikt 78 g, originalask.

Inga bud

Utrop: 550 kr

Lägg bud

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, MARC BY MARC JACOBS, svart skinn, guldfärgade beslag, 20x9 cm, kort, mynt, sedel, slitage.

250 kr

Utrop: 300 kr

Lägg bud

ARMBAND, LARA BOHINC, silverpläterad metall, diameter 6 cm, 96.25 g.

Inga bud

Utrop: 950 kr

Lägg bud

RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, Pegase 45, monogram canvas, guldfärgade beslag, 45x35x18 cm, märkt MB0024, år 2004.

Inga bud

Utrop: 18 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Nyckelringar

NYCKELRING, LOUIS VUITTON, Blooming Flowers Key Holder, silverfärgad, lila, rosa, mörkblå, Logo LV, längd 14,5 cm.

600 kr

Utrop: 650 kr

Lägg bud

VÄSKA, TOM FORD, Jennifer Bag, brunt läder, guldfärgade beslag, 29x25x8 cm.

Inga bud

Utrop: 7 500 kr

Lägg bud

VÄSKA, GUCCI, GG Supreme canvas, brunt läder, silverfärgade beslag, 32x27x7 cm, märkt 145844-213317, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 4 200 kr

Lägg bud

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, GUCCI, GG Supreme canvas, brunt läder, guldfärgade beslag, 10,5x10 cm, mynt, sedel, kort, slitage på läder.

Inga bud

Utrop: 1 100 kr

Lägg bud

VÄSKA, GUCCI, GG Supreme svart tyg, svart läder, silverfärgade beslag, Web grönt, röd, 31x26 cm, märkt 256100-213048,

Inga bud

Utrop: 3 400 kr

Lägg bud

VÄSKA, GUCCI, GG Supreme beige tyg, marinblått läder, Web vit, blå, röd, silverfärgade beslag, 23x25, märkt 27689-492715, fläckar på tyg, bruksslitage.

Inga bud

Utrop: 1 700 kr

Lägg bud
Bild kommer

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Koala Wallet, monogram canvas, guldfärgade beslag, märkt TA2180, år 2010, kort, mynt, sedel.

Inga bud

Utrop: 1 600 kr

Lägg bud