81 - 100 av 527
1...456...27 Gå till

Realtidsauktion | Allmänna – Tisdag 26 november

Aktuell budnivå

ARMBAND, ametister, elastiskt, bredd 4 mm, vikt 5,4 g.

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud

HÄNGE, sterlingsilver, månsten, höjd 31 mm, vikt 3,2 g.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, delfiner, höjd 25 mm, vikt 1,2 g.

Inga bud

Utrop: 150 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, bärnsten, flugor, bredd 12 mm, vikt 2,0 g.

Inga bud

Utrop: 250 kr

Lägg bud

HÄNGE, förgyllt sterlingsilver, bärnsten, höjd 31 mm, vikt 2,9 g.

Inga bud

Utrop: 450 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, silver, karneol, höjd 29 mm, vikt 2,0 g.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, silver, kalcedon, höjd 36 mm, vikt 3,4 g.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

PANDORA, ring, sterlingsilver, stl 17,75 mm, vikt 3,3 g.

Inga bud

Utrop: 200 kr

Lägg bud

RING, sterlingsilver, blå sten stl 16,75 mm, vikt 3,3 g.

Inga bud

Utrop: 200 kr

Lägg bud

HÄNGE, 18K guld, dromedar, höjd 13,0 mm, vikt 1,1 g.

Inga bud

Utrop: 900 kr

Lägg bud

HÄNGE, 18K guld, krokodil, längd 20,0 mm, vikt 0,9 g.

Inga bud

Utrop: 750 kr

Lägg bud

HÄNGE, 18K guld, lejon, höjd 13,0 mm, vikt 1,0 g.

Inga bud

Utrop: 850 kr

Lägg bud

HÄNGE, 18K guld, fjäril, höjd 8,0 mm, vikt 0,3 g.

Inga bud

Utrop: 350 kr

Lägg bud

HÄNGE, 18K guld, bock, höjd 19,0 mm, vikt 1,2 g.

Inga bud

Utrop: 1 000 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, 3 st, ametist, apatit, grön agat, vitmetall.

Inga bud

Utrop: 75 kr

Lägg bud

ARMBAND, sterlingsilver, moissanite, justerbar längd, vikt 2,6 g.

400 kr

Utrop: 450 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, prasioliter, höjd 31 mm, vikt 3,8 g.

Inga bud

Utrop: 450 kr

Lägg bud

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, knivar, höjd 13 mm, vikt 0,7 g.

250 kr

Utrop: 300 kr

Lägg bud

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, strass, krokodil, höjd 20 mm, längd 44 cm.

Inga bud

Utrop: 125 kr

Lägg bud

Keramik Vaser

VAS, keramik, grön och orange glaserad, Uppsala Ekeby, Einar Lutherkort, dekor med havsmotiv, 1930-tal, höjd 23 cm, bruksslitage.

500 kr

Utrop: 550 kr

Lägg bud