261 - 280 av 544
1...131415...28 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 12 november

Klubbad för

RING, förgyllt stål, onyx, justerbar, vikt 1,9 g.

50 kr

Utrop: 50 kr

RING, vitmetall, rodonit, justerbar.

Utrop: 50 kr

RING, förgyllt stål, cubic zirconia, bredd 4 mm, justerbar.

25 kr

Utrop: 50 kr

ÖRHÄNGEN, förgyllt stål, emalj, höjd 58 mm, vikt 13,2 g, stift.

75 kr

Utrop: 50 kr

Bild saknas

ÖRHÄNGEN, silver, kalcedon, höjd 26 mm, vikt 2,4 g.

Utrop: 350 kr

ÖRHÄNGEN, silver, syntetisk rubin, höjd 25 mm, vikt 1,6 g.

Utrop: 350 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, markasiter, höjd 25 mm, vikt 5,8 g.

Utrop: 225 kr

PANDORA, ring, orange sten, stl 17,25 mm, vikt 3,3 g.

150 kr

Utrop: 200 kr

PANDORA, ring, sterlingsilver, gul sten, stl 17,25 mm, vikt 3,3 g.

150 kr

Utrop: 200 kr

PANDORA, ring, sterlingsilver, grön sten, stl 17,25 mm, vikt 3,7 g.

150 kr

Utrop: 200 kr

SORGSMYCKE, collier, silver, svarta stenar, C W Täckholm, Stockholm 1923, längd 44 cm, höjd mittdel 52 mm, vikt 15,3 g.

650 kr

Utrop: 350 kr

ÖRHÄNGEN, silver, behandlad bärnsten, höjd 21 mm, vikt 2,6 g.

150 kr

Utrop: 200 kr

ÖRHÄNGEN, silver, glas, höjd 42 mm, vikt 4,7 g.

400 kr

Utrop: 200 kr

ENSTENSRING, 18K vitguld, briljantslipad diamant, ca 0,14 ct, stl 18 mm, vikt 2,1 g.

Utrop: 2 000 kr

HÄNGE/KEDJA, silver, markasiter, ljusblått glas, längd ca 49 cm, höjd hänge 57 mm, vikt 8,3 g, limrester, nagg.

Utrop: 225 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, bärnsten, fjärilar, höjd 52 mm, vikt 8,3 g.

Utrop: 800 kr

ARMBAND, sterlingsilver, längd 17,5 cm, vikt 4,6 g.

200 kr

Utrop: 250 kr

ÖRHÄNGEN, sterlingsilver, höjd 56 mm, vikt 4,1 g.

275 kr

Utrop: 300 kr

3 BROSCHER, plast, fiskar, bredd ca 30 mm.

125 kr

Utrop: 150 kr

BROSCH, stål, höjd 92 mm.

175 kr

Utrop: 175 kr