1 - 20 av 22
12 Gå till

Klubbauktion | Modekvaliten – Lördag 19 oktober

Aktuell budnivå

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, VÄSKA, X Fifa World Cup Keepall Bandouliere 50, röd, vit Epi läder, silverfärgade beslag, 50x29x23 cm, märkt FO1148, år 2018, avtagbar samt justerbar axelrem, adresstag, hänglås samt nycklar, 433, kvittokopia, dustbag. Very Good Condition.

Inga bud

Utrop: 35 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, VÄSKA, X Fifa World Cup Keepall Bandouliere 50, svart, vit Epi läder, silverfärgade beslag, 50x29x23 cm, märkt BA1188, år 2018, avtagbar samt justerbar axelrem, adress tag, hänglås samt nycklar, 439, kvittokopia, dustbag. Very Good Condition.

Inga bud

Utrop: 35 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, FOTBOLL, FIFA World Cup 2018, nude/beige, kalvskinn, lädernät, märkt SA2138, år 2018. Very Good Condition.

Inga bud

Utrop: 23 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

NIKE, FOTBOLLSSKOR, fotbollsskor Mercurial, svart, gul, signerade av Zlatan, broderat Zlatan 9, Zlatan spelade i dem 2016 i Manchester United, hans barns namn är broderat, vänster sko Maximilian 22 Sept 2006, höger sko Vincent 6 March 2008, innersula saknas. Fair Condition. Bok, specialutgåva ”Jag är Zlatan” 0010/1000 ex, signerad David Lagercrantz. Good Condition.

7 700 kr

Utrop: 7 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

ADIDAS X BAPE, RUGBYBOLL, guld, kamouflagemönster, LTD. Very Good Condition.

Inga bud

Utrop: 2 200 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

CHANEL, BASKETBOLL, svart och grå, Chanel logga, nätväska. Good Condition.

Inga bud

Utrop: 5 300 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, VOLLEYBOLL, flerfärgad, lila nät, läderdetaljer med monogram, Made in France, SS20, kvittokopia. Very Good Condition.

Inga bud

Utrop: 17 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

CHANEL, STRANDRACKET, Limited Edition Beach Racket Set, handjorda i trä, belagd med harts för att skydda mot vatten och sand, mått på racketen 43x29 cm, från år 2018 Chanel "Jeux de plage" (Beach Games) collection, made in New Zealand, två st bollar, dustbag, kartong, slitage på läder på handtagen. Good Condition.

Inga bud

Utrop: 18 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Punching Bag Little X Karl Lagerfeld, monogram canvas, mässingfärgade beslag, 36x24x17 cm, märkt RI4134, år 2014, made in France. kedja, kvittokopia, dustbag märkt KL. Good Condition.

Inga bud

Utrop: 30 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, VÄSKA, Punching Bag Big X Karl Lagerfeld, monogram canvas, mässingfärgade beslag, 60x45x30 cm, märkt RI4104, år 2014, made in France. kedja, kvittokopia, dustbag, fläck på foder. Good Condition.

Inga bud

Utrop: 35 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, BOXNINGSHANDSKAR, Boxing Gloves X Karl Lagerfeld, Ultra Rare Limited Monogram Boxing Glove Set, monogram canvas, vanchetta läder, guldfärgade beslag, märkt TR4194, år 2014, mått på väska 47x38x13 cm, made in France, designade av Karl Lagerfeld, tillhörande väska, boxningsmatta, lås samt nycklar nr 306, namn tag. Excellent Condition.

Inga bud

Utrop: 88 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, HANTLAR, LV Dumbbells, två stycken, metall, Monogram Eclips canvas, 6.7 lb/3 kg, kvittokopia. Very Good Condition.

Inga bud

Utrop: 13 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, PINGIS-SET, Ping Pong Set James, pingisrack och bollar, Monogram Eclipse canvas, trä, canvas, läder, silverfärgade detaljer, 16x27x5 cm, märkt SN1128, år 2018, kvittokopia, 2 st rack, 4 st bollar, skyddsplast kvar. Excellent Condition.

Inga bud

Utrop: 13 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, RACKETFODRAL, Monogram Tennis Racket Cover, canvas, guldfärgade beslag, 45x30 cm, märkt PX4240, år 2020, 3 st vita tennisbollar med röd LV symbol. Very Good Condition.

7 500 kr

Utrop: 8 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, SKATEBOARD, LV monogram, trä, genomskinlig grip tape, längd 80 cm, bredd 21 cm, märkt GI0637, trucks, hjul, kartong, märken på ovansida. Very Good Condition.

Inga bud

Utrop: 13 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON X NBA, VÄSKA, Monogram Cloakroom Dopp Kit, Limited Edition, canvas, läderdetaljer, guldfärgade beslag, 24x14x15 cm, märkt RI5210, år 2020, Made in France, väskan är Virgil Ablohs kärleksbrev till NBA, kedjan är inspirerad av NBA-trofén, skyddsplast kvar på vissa beslag. Excellent Condition.

Inga bud

Utrop: 20 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON X NBA, FLASKHÅLLARE, Monogram Flask Holder, Limited Edition, termosflaska i stål, fodral i canvas , vit, blå, röda läderdetaljer, guldfärgade beslag, 23x7 cm, volym 27 cl, fodral märkt PL4270, år 2020, flaska märkt PL3270, år 2020, designad av Virgil Abloh, NBA:s 75-årsjubileum, lanserades år 2022, namntag, avtagbar samt justerbar axelrem. Very Good Condition.

Inga bud

Utrop: 16 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, SKIMBOARD, Escale B Skim board, trä, blått monogram, 49,5x106 cm, GI0488, CX0220, År 2020, Made in Italy, dustbag. Excellent Condition.

Inga bud

Utrop: 45 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, SOLSKÄRM, canvas monogram, lätt slitage. Good Condition.

3 500 kr

Utrop: 4 000 kr

Lägg bud

Accessoarer Sport

LOUIS VUITTON, SKIDOR, Alpes Skis, fiberglas runt Poplar wood, Damier Graphite Alpes pattern, 181 cm, kvittokopia. Excellent Condition. Stavar, Damier grafit, telescope, 130 cm, trugor saknas, spår av användning. Very Good Condition.

Inga bud

Utrop: 50 000 kr

Lägg bud