Avslutad | Fashionabla – Torsdag 12 september
Accessoarer Scarves
HALSDUK, BURBERRY, 100% ull, 70x168 cm, rutig, benvit, brun, beige, ett hål, en lagning.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50. Epi blått läder, guldfärgad beslag, 50x28x22 cm, märkt MI0940, år 1990, slitage på läder, fläckar på foder, bruksslitage.
VÄSKA, MULBERRY, Hobo Bag, brunt läder, mörkbrunt läder, guldfärgad beslag, 34x32x8 cm, märkt 788419, fläckar på foder.
VÄSKA, MULBERRY, Weekend Bag, mullvadsfärgad scotchgrain, brunt läder, guldfärgad beslag, 50x30x20 cm, avtagbar axelrem, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Keepall 50, Epi svart, guldfärgad beslag, 50x30x23 cm, märkt MI 672, bruksslitage.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, District PM Messenger Bag, Monogram Eclipse Canvas, silverfärgade beslag, 25x23x6 cm, märkt CA0260, år 2020, kvitto från 2020.
PORTFÖLJ, LOUIS VUITTON, Robusto Bag, svart läder, silverfärgade beslag, 40x32x9 cm, märkt RI0044, år 2004, nyckel, bruksslitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Long Wallet, vitt läder, guldfärgade beslag, 20x10 cm, märkt TH4078, år 2008, kort, mynt, sedel, bruksslitage.
RESFODRAL, LOUIS VUITTON, brunt canvas, silverfärgad beslag, 26x15x2 cm, märkt MI0180, 2010, sedel, mynt, kort.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, brunt läder, guldfärgad beslag, 18x9 cm, kort, mynt, sedel, bruksslitage.
Accessoarer Necessärer
NECESSÄR, HERMÈS, beige tyg, brunt läder, silverfärgat beslag, 15x10x5 cm, fläckar.
SOLGLASÖGON, RAY BAN, Gatsby Style, 4, W0932, svarta bågar, svarta glas, putsduk, fodral.
SOLGLASÖGON, GIORGIO ARMANI, 022-S, 50 20, 140, melerade bågar, svarta glas.
VÄSKA, POLO RALPH LAUREN, Weekend Bag, rutigt canvas, brunt läder, guldfärgad beslag, 48x33x22 cm, slitage på undersidan, fläckar på foder.
VÄSKA, GUCCI, vintage, grått canvas GG, svart läder, guldfärgad beslag, 19x18 cm, dustbag, slitage på foder.
VÄSKA, BURBERRY, Catherine Tote Bag, svart läder, guldfärgade beslag, 48x28x25 cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, MULBERRRY, Bayswater, svart läder, guldfärgad beslag, 36x25x15 cm, dustbag, bruksslitage.