Laddar...
Aktivera zoom-läge
Klubbas i Stockholm | |
Auktionsstart | 2024-09-28 13:00 |
Visning startar | 2024-09-27 10:00 |
Uthämtning | Biblioteksgatan 5 |
Auktionsnr: 103
Varunr: 2 015 588
Smycken
Collier
COLLIER, 14K guld, smaradger, doserat, längd 44 cm, vikt 31,7 g, smaragder med nagg och inneslutningar som når ytan, några smaragder med skador, svaga fattningar och några trasiga klor.
För fullständiga villkor se våra köparvillkor.