161 - 180 av 512
1...8910...26 Gå till

Avslutad | Allmänna – Tisdag 15 oktober

Klubbad för

COLLIER, sterlingsilver, topaser, ametister, ioliter, längd ca 40-42 cm, vikt 27,9 g.

Utrop: 2 700 kr

BROSCH, plast, tupp, bredd 61 mm.

Utrop: 125 kr

ARMBAND, keramik, trä, elastiskt.

Utrop: 75 kr

ÖRHÄNGEN, svart läder, spets, vitmetall, handgjorda, Frankrike, höjd 79 mm, vikt 3,7 g.

Utrop: 200 kr

HÄNGE MED KEDJA, vitmetall, karneol, cubic zirkoner, höjd 34 mm, justerbar längd på kedjan upp till 44 cm.

150 kr

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, cubic zirconia, ram med blommor, höjd 18 mm, längd 44 cm, vikt 2,1 g.

Utrop: 175 kr

HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, månsten, höjd 51 mm, längd 50 cm, vikt 13,7 g.

Utrop: 500 kr

COLLIER, kuncit, vaxad textiltråd, höjd 24 mm, längd 42 cm.

Utrop: 175 kr

STICKMARKÖRER, 5 stycken, keramik, förgylld mässing, handmålade, vikt 8,3 g.

Utrop: 200 kr

Kuriosa Koppar

DEKORATION, koppar, ArtByKobber, vakuumgjutet blad, längd 32 cm, vikt 47 g.

Utrop: 450 kr

Porslin Serviser

SERVIS, 2 kaffekoppar med fat, 2 tekoppar med fat, 4 assieter, Rörstrand, 1920-tal, bruksslitage, en kopp med liten spricka.

Utrop: 1 800 kr

COLLIER, sterlingsilver, ankarlänk, längd ca 45 cm, vikt 1,6 g.

150 kr

Utrop: 175 kr

FOTLÄNK, sterlingsilver, ankarlänk med snäckor, längd 21-24 cm, vikt 1,4 g.

Utrop: 225 kr

Glas Vaser

REIJMYRE, skål på fot, rött drivet glas, Monica Bratt, höjd 11 cm.

250 kr

Utrop: 300 kr

EMPORIO ARMANI, 2 ringar, stål, roséförgyllt stål, cubic zirconia, stl 17,0 mm, etui, ca 2024.

Utrop: 800 kr

8 UNDERLÄGG, textil, diameter 10 cm, behållare i svart järn.

Utrop: 125 kr

BROSCH/PIN, trä, tyg, bredd 50 mm.

Utrop: 125 kr

COLLIER, träkulor, gulmetall, längd 37-44 cm.

Utrop: 175 kr

BROSCH, plast, papegoja, höjd 11,5 cm.

Utrop: 175 kr

ÖRHÄNGEN, roséförgyllt sterlingsilver, cubic zirconia, höjd 16 mm, vikt 2,2 g, stift.

Utrop: 175 kr