Avslutad | Allmänna – Tisdag 15 oktober
HÄNGE MED KEDJA, 18K guld, hänge i form av hjärta, längd ca 36 cm, vikt 1,8 g.
RINGAR, sterlingsilver, 5 stycken, stl. 16,25-17,25 mm, olika modeller, vikt ca 26,1 g, en ring med obehandlad yta.
HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, stämplad platta "a sky full of stars", kedjans längd ca 70 cm, vikt 9,1 g.
5 ARMBAND, rhodonit, grön fluorit, sardinisk jaspis, larimar, grå agat, elastiska, totalvikt 76,8 g.
MORRIS, Kate, Ref nr. ML3005, damur, 25 x 29 (40) mm, stål, quartz, mineralglas, datum, originallänk, viklås, ca 2021, box.
FOSSIL, Stella, Ref nr. ES3590, Boett nr. 111512, damur, 38 mm, doublé, quartz, mineralglas, dag, datum, strass, originallänk, viklås, ca 2019, box.
MORRIS, Paul II, Ref nr. M1210, herrur, 42,5 mm, doublé, quartz, safirglas, liten sekundvisare, datum, originallänk, viklås, ca 2021, box, ytterkartong.
HÄNGE MED KEDJA, fåglar, sterlingsilver, delvis förgyllt, höjd 10 mm, bredd 11 mm, längd 44 cm, vikt 1,0 g.
HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, moissanite ca 0,30 ctv, höjd 13 mm, längd 41-48 cm, vikt 2,6 g.