Avslutad | Allmänna – Tisdag 15 oktober
Klubbad för
HÄNGE MED KEDJA, förgyllt sterlingsilver, odlad sötvattenpärla, Italien, höjd 32 mm, längd 40-45 cm, vikt 4,9 g.
ÖRHÄNGEN, 14K guld, syntetisk grön spinell, stängbara krokar, höjd 18,0 mm, vikt 6,0 g, litet slitage på fasettkanter.
HÄNGE MED KEDJA, sterlingsilver, snigel, bredd 14 mm, längd 45 cm, vikt 1,5 g.